Pridať inzerát

Marketing specialist pre Learn2Code

Check IT s.r.o.

  • Miesto práce: SKY PARK Offices - under construction, Bottova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac+ variabilná zložka podľa skúseností a výsledkov
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho marketingového tímu hľadáme človeka, ktorý má komplexný prehľad v online marketingu. Mal by si byť nadšenec pre online, mať analytické myslenie a kreatívne nápady.

Budeš mať na starosti prípravu, realizáciu a hodnotenie marketingových stratégií naprieč rôznymi marketingovými kanálmi (online kampane, sociálne médiá, blog, marketingové materiály).

Musíš mať praktické znalosti s Google Ads, Business Manager a Google Analytics. Budeš nastavovať, spravovať a analyzovať kampane v Google Ads, na Facebooku a Instagrame.

Budeš tiež vymýšľať texty a kreatívu do online kampaní a podieľať sa na tvorbe obsahu (copywriting), bezchybné ovládanie slovenčiny je teda MUST.

Povenuješ sa aj správe našich sociálnych sietí - Facebook, Instagram a LinkedIn. Budeš komunikovať s inými špecialistami alebo agentúrami ohľadne SEO, grafiky či tvorby videí.

- moderné pracovné prostredie v Skypark Offices
- kantína, gym, škôlka, knižnica, chillout zóna, terasa, eventy
- možnosť meniť vzdelávanie na Slovensku
- možnosť experimentovať, realizovať sa a podieľať sa na výsledkoch

Informácie o výberovom konaní

PONÚKAME
Motivačný plat podľa tvojich skúseností, ale tiež produktivity a kvality výstupov. Flexibilný pracovný čas, ale chceme vidieť výsledky. Office máme v Sky Park Offices, takže pracovné prostredie bude inšpiratívne. Chceme, aby si chodil ku nám do firmy, keď však budeš potrebovať home office, nie je problém. Možnosť neustáleho vzdelávania a rozvoja je samozrejmosť. Budeš mať príležitosť robiť na super projektoch a podieľať sa na ich rozvoji a stratégii.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, Obchod, Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- praktické skúsenosti s Google Ads, Business Manager a Google Analytics,

- analytické a kreatívne myslenie,

- zodpovednosť za výsledky, dochvíľnosť, dodržiavanie deadlinov,

- chuť zlepšovať sa, podieľať sa na raste firmy,

- bezchybná slovenčina.

Realizujeme vzdelávací projekt Learn2Code, ktorý využíva cez 50.000 užívateľov z radov firiem, škôl alebo štátnych inštitúcií. Kurzy sú zamerané hlavne na moderné technolóie, prácu s rôznym softwarom a zručnosti 21. storočia, ktoré sa ti zídu v práci alebo podnikaní.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Skypark Offices - Bottova 2622/2
811 09 Bratislava