Pridať inzerát

Zamestnanec vo výrobe-ryby (vhodné aj pre študentov)

Charlie works, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zoutkamp, Holandsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10,45 EUR/hod.-práca na 3 zmeny (ranná 06:00-14:00, poobedná 14:00-22:00 a nočná zmena 22:00-06:00) -hodinová mzda 10,45€ + príplatky
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:
-práca pri výrobných linkách, hlavne balenie
-ukladanie zabalených produktov do prepraviek a na palety

-bez poplatkov za sprostredkovanie
-holandská pracovná zmluva
-týždenné výplaty
-služby Charlie supports/ job consultantov
-doprava do práce a z práce zabezpečená
firemnými autami/bicyklami (závisí od vzdialenosti ubytovania a práce)
-možnosť využiť ubytovanie Charlie housing
ubytovanie zabezpečené
-zabezpečená registrácia pre získanie čísla BSN (tzv.daňové číslo) po príchode
-možnosť využiť holandské zákonné zdravotné poistenie prostredníctvom zamestnávateľa

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Klient, u ktorého budete pracovať vyrástol z malej rodinnej spoločnosti na popredného dodávateľa kreviet a darov mora v Európe. Má moderné výrobné centrum špecializované na chladené krevety a morské špeciality, ktoré sa dodávajú maloobchodníkom, spoločnostiam poskytujúcim stravovacie služby a potravinárskemu priemyslu po celej Európe.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

0

- schopnosť pracovať v chladnejšom prostredí, okolo 7 stupňov,
- schopnosť pracovať v 3zmennej prevádzke,
- vodičský preukaz je výhodou, nie podmienkou

Charlie works je európska agentúra na sprostredkovanie práce s vášňou pre prácu. Charlie works sa snaží spájať motivovaných zamestnancov s klientmi, a tiež sa snažiť nájsť pre klientov tie správne riešenia. Naším cieľom je, aby bola práca pre každého jednoduchšia a zábavnejšia. Poskytujeme prácu v rôznych odvetviach: výroba, logistika, poľnohospodárstvo, stavebnítcvo.
Don’t worry be happy, we’ve got you.

Adresa spoločnosti

Alžbetina 6
040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto