Pridať inzerát

Zamestnanec v sklade-Orderpicker

Charlie works, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zwaagdijk, Holandsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 11,8 EUR/hod.-práca na 2 zmeny (ranná a poobedná zmena) -hodinová mzda 11,80 € + príplatky
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta Action hľadáme kandidátov na pozíciu orderpicker (distribučné centrum vo Zwaagdijk, alebo v Echt).
Vašou náplňou práce bude:
-zbieranie objednávok pomocou elektrického paletového vozíka EPT
-zbieranie objednávok pomocou slúchadiel
-ukladanie a balenie objednávok na palety, alebo do rollkontajnerov
-fóliovanie a umiestňovanie rollkontajnerov na určené miesta
V sklade je normálna teplota (žiadne chladné prostredie).

-bez poplatkov za sprostredkovanie
-holandská pracovná zmluva
-týždenné výplaty
-služby Charlie supports/ job consultantov
-doprava do práce a z práce zabezpečená
firemnými autami/bicyklami (závisí od vzdialenosti ubytovania a práce)
-možnosť využiť ubytovanie Charlie housing
ubytovanie zabezpečené
-zabezpečená registrácia pre získanie čísla BSN (tzv.daňové číslo) po príchode
-možnosť využiť holandské zákonné zdravotné poistenie prostredníctvom zamestnávateľa

Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis. Ak máte záujem o inú pracovnú ponuku, zaregistrujte sa na našej stránke www.charlieworks.eu. Vybraných uchádzačov budeme obratom kontaktovať.
Join the Team!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Charlie works je európska agentúra na sprostredkovanie práce s vášňou pre prácu. Charlie works sa snaží spájať motivovaných zamestnancov s klientmi, a tiež sa snažiť nájsť pre klientov tie správne riešenia. Naším cieľom je, aby bola práca pre každého jednoduchšia a zábavnejšia. Poskytujeme prácu v rôznych odvetviach: výroba, logistika, poľnohospodárstvo, stavebnítcvo.
Don’t worry be happy, we’ve got you.

Klient, pre ktorého budete pracovať, je známy obchodný reťazec: Action. Pre klienta sú kľúčové a dôležité hodnoty na pracovisku: orientácia na zákazníka, sledovanie nákladov, tímová spolupráca, disciplína a rešpekt. Hlavnou činnosťou je zabezpečiť, aby objednaný tovar bol riadne pripravený a odoslaný včas a vodiči ho mohli doručiť na určené miesta.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Prax na podobnej pozícii je výhodou.

- vodičský preukaz výhodou, nie podmienkou
- znalosť AJ je potrebná

Adresa spoločnosti

Alžbetina 6
040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto

Kontakt