Promo akce v OC, pro tebe bude zábava. Vhodné i pro absolventy ! (Asistentka/Promotér)

CHARAL Enterprise s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Košice
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 1 300 EUR/měsíc
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, na dohodu (brigády)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovné kolegy a kolegyně na pozici Hosteska/Promotér.

Nováčky zaučí naše zkušené kolegyně a kolegové, takže se bát ničeho nemusíš.
V našem oboru je hlavní komunikace, týmový duch a loajalita.

Náplní tvé práce bude komunikovat se zákazníky, představovat firmu, prezentovat její benefity a s tím spojená drobná administrativa.

Požadujeme:

• Komunikační schopnosti a týmového ducha
• Chuť pracovat a vydělat si peníze
• Slovenský nebo Český jazyk na komunikativní úrovni
• Spolehlivost a dochvilnost
• Loajalitu
• minimální věk 18 let

Nabízíme:

• Plat od 1.300 euro měsíčně, jaký bude, záleží jen na tobě ;-)
• Kamarádský a přátelský kolektiv kam se budeš těšit
• Zaškolení a pomoc v nejen v začátcích
• Získání praxe a zkušeností v oblasti reklamy, obchodu a marketingu
• Bonusy, odměny a soutěže (jak finanční, tak i o zajímavé ceny)
• Pracujeme převážně od 8:00 do 16:00, ale pokud chcete můžete
pracovat i v odpoledních hodinách

Máš zájem o práci co ti otevře svět a bude tě bavit?
Tak nás kontaktuj!

Těšíme se na Tebe!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Jsme mezinárodní společnost zabívající se reklamou a marketingem ve všech možných oborech (obchod, zdarvotnictví, atd.)