Pridať inzerát

Asistent/-ka prodeje – změň svůj život k lepšímu !

CHARAL Enterprise s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Košice
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 1 500 EUR/měsícNelimitujeme Vás hodní hranicí příjmu. S námi si můžete splnit sny :)
  • Termín nástupu: možný ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, na dohodu (brigády)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme stále se rozvíjející společnost CHARAL Enterprise s.r.o., spolupracující s velkými významnými partnery nejen na slovenském trhu a už teď jsme hvězdy ve svém oboru.
Jestli chceš taky zářit, tak se přidej k nám.
Spustili jsme nový projekt, který překonal naše očekávání ohledně zájmu zákazníků. Z toho důvodu hledáme právě tebe, abys posílil/a náš tým. Dáváme šanci i absolventům! ! !

A koho hledáme?

· Kolegu s dobrými komunikačními schopnostmi
· Člověka který se nebojí a je motivován na výsledek
· Týmového hráče
· Nadšence který se nespokojí s málem a chce si vydělat hodně peněz

A hlavně Tebe, pokud se chceš zdokonalovat, učit se a být stále lepší.

A co bude Tvým úkolem?

· Komunikovat se zákazníky
· Lehká administrativa – evidence klientů
· Radovat se z dobře odvedené práce a užívat si peněz které za to dostaneš

Co Ti za to dáme?

· Peníze, díky kterým si můžeš splnit své sny. ( Průměrná mzda je 2.150,- euro)
· Volné svátky a víkendy
· Soutěže o hodnotné ceny ( mobily, PS5, dovolené, atd.)
· Pravidelné firemní akce a večírky.
· Mladý a přátelský kolektiv co bude tvá druhá rodina.
· A hlavně práci co tě bude bavit a bude pro tebe zábavou.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Jsme mezinárodní společnost zabívající se reklamou a marketingem ve všech možných oborech (obchod, zdarvotnictví, atd.)