Práce nebo brigáda v OC. Hosteska/Promotér. Vhodné i pro absolventy!

CHARAL Enterprise s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 2 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nabízíme stálou PRÁCI či BRIGÁDU vhodnou i pro absolventy.
U nás získáte né jen důležité zkušenosti a průměrný plat 1800 eur + bonusy, ale i super práci a kolektiv.
Nemusíte se bát, že to nezvládnete, provedeme Vás kompletním zaškolením.
Pracovat u nás bude hračka a zábava :-)

Co Vás čeká:

- Komunikace a servis stávajících i nových klientů
- Lehká administrativa
- A parta super lidí

Zamestnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme:

- průměrný plat 1.800 euro a pomoc né jen v začátcích
- 5 týdnů zasloužené dovolené pro Vaši regeneraci
- 3-5 sick day
- Pocit, že Vaše práce má smysl
- Možnost pracovat třeba jen 4 dny v týdnu
- Více míst, takže možnost práce s přáteli

A koho hledáme?

- Kolegu s dobrými komunikačními schopnostmi, ale člověka bez zkušeností také nezavrhneme
- Týmového hráče
- Nadšence který se nespokojí s málem a chce si vydělat hodně peněz

Požadujeme minimální věk 18 let.

Nepodceňujte se a pošlete svůj životopis :-)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Jsme mezinárodní společnost zabívající se reklamou a marketingem ve všech oborech.