Zaujímavá práca v tíme na oddelení predaja priamo v srdci Cestovnej kancelárie FIFO - Junior Sales Manager

Cestovná kancelária FIFO s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Teplická 43, Piešťany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Ťa cestovanie, s nadšením organizuješ dovolenky sebe aj známym a rád by si svoje SKÚSENOSTI využil aj profesionálne? Máš rád nové výzvy, meniace sa prostredie a rád sleduješ informácie o cestovaní a destináciach?

Si FLEXIBILNÝ, nevadí Ti pracovať občas pod časovým tlakom, keď treba spraviť veľa práce včas a presne? (neboj sa, časový tlak nie je celoročný:) Kamarátiš sa s číslami, výpočtami a logikou?

Vedel si, že objednávanie hotelov, leteniek, transferov a iných služieb NEMUSÍ byť nudná administratívna práca?

Rád komunikuješ s druhými a dokážeš trpezlivo vysvetľovať iným to, čo ty dávno ovládaš?

Ak vieš pracovať samostatne, ale aj v tíme, vieš plynule komunikovať v anglickom jazyku, si detailista, uprednostňuješ systematickú a efektívnu prácu, dá sa na teba SPOĽAHNÚŤ a na všetky predpoklady si odpovedal úprimne "áno", tak práve pre teba máme zaujímavú pracovnú príležitosť priamo v srdci našej cestovky.

Ak ukážeš, že si šikovný a bude Ťa práca baviť, tak po úspešnom zaškolení počas prvej sezóny môžeš postúpiť na pozíciu Sales Managera, kde budeš mať na starosti napríklad aj:
-Rozhodovanie o predajných cenách zájazdov počas celého roka - tvorba kalkulácii, určovanie First Moment aj Last Minute zliav na jednotlivé produkty.
-Riadenie predajného oddelenia a pobočiek a komunikácia s predajnou sieťou sprostredkovateľov (agentov).
-Optimalizácia predaja - sledovanie aktuálnych voľných miest, sledovanie konkurencie, analýza dopytov od klientov, dožiadavanie ubytovacích a leteckých kapacít, komunikácia so zahraničnými partnermi.
-Spolupráca s marketingovým oddelením - určovanie potreby propagácie jednotlivých produktov, obsahu letákov, newsletterov, reklamy na internete a sociálnych sieťach, obsahu produktov na webstránke a pod.
-Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami - Sales Manager má prehľad o dianí na všetkých oddeleniach a výraznú možnosť svojimi rozhodnutiami a činnosťou ovplyvniť výsledky celej firmy.

Byť súčasťou CK FIFO je radosť a to aj pre tieto dôvody:
Okrem zodpovednej pozície v stabilnej firme a výborného zaškolenia do pozície ponúkame moderné a priateľské prostredie, prácu priamo v centre diania na centrále v Piešťanoch, možnosť osobnostne aj kariérne rásť, získať zručnosti v komunikácii so zahraničnými obchodnými partnermi, atraktívne firemné benefity a tiež možnosť vycestovať do zahraničia. Tešíme sa na Teba.

Svoje profesné životopisy s motivačným listom zasielajte na mailovú adresu :
stolarikova@fifo.sk
najneskôr do 05.11.2021.
V názve správy uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Uchádzačov prosíme, aby v zaslanom životopise alebo v žiadosti uvádzali nasledujúci odsek vyjadrujúci súhlas so spracovaním osobných údajov. Bez tohto súhlasu nebude možné žiadosť o zamestnanie ďalej spracovať:
Súhlas so spracovaním osobných údajov na účely evidencie uchádzačov o zamestnanie: Zaslaním žiadosti, životopisu, motivačného listu a ďalších dokumentov ( ďalej len „dokumentácia“) v súvislosti so zaradením do evidencie uchádzačov o zamestnanie na zverejnenú pracovnú pozíciu, vyjadrujem vedome svoj dobrovoľný a slobodný súhlas spoločnosti Cestovná kancelária FIFO s r.o. IČO: 31443770, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trnava v oddieli Sro, vložka č.: 3239/T ( ďalej len „CK FIFO“) na spracúvanie mojich osobných údajov uvedených v doručenej dokumentácii a osobných údajov, ktoré o mne CK FIFO získala v súvislosti s výberovým konaním a /alebo pohovorom v súvislosti s výberovým konaním na pozíciu, o ktorú som prejavil záujem, na účel zaradenia mojich osobných údajov do evidencie uchádzačov o zamestnanie v CK FIFO. Tento súhlas udeľujem na dobu 1 roka od jeho poskytnutia. Súhlas môže byť odvolaný kedykoľvek oznámením o odvolaní súhlasu zaslaným písomne na adresu CK FIFO resp. elektronicky na adresu stolarikova@fifo.sk. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov vychádzajúceho zo súhlasu pred jeho odvolaním. Zároveň vyhlasujem, že som sa oboznámil a som si vedomý všetkých svojich práv stanovených v nariadení Európskeho parlamentu a Rady EÚ 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES v znení neskorších predpisov (ďalej len „Nariadenie GDPR“) a zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení (ďalej len „Zákon“). Uchádzač zároveň potvrdzuje, že poskytnuté údaje sú pravdivé a presné.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorých pozveme na osobný pohovor. Ostatným uchádzačom nebudeme odpovedať.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

so zameraním na cestovný ruch, ekonomickým, obchodným, právnym

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Mac OS - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Pracovné skúsenosti v cestovnom ruchu nie sú podmienkou. Ak si šikovný, všetko Ťa naučíme.

Hľadá sa kolega schopný pracovať v tíme, ale aj samostatne, s priateľským prístupom k druhým. Bystrý človek s analytickými a komunikačnými schopnosťami so zmyslom pre detail. Schopný rýchlo sa učiť nové veci, zodpovedný, precízny, ochotný pracovať aj nadčas.

Cestovná kancelária pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1990. Poskytuje širokú paletu služieb od letných zahraničných dovoleniek, cez poznávacie zájazdy, zájazdy pre skupiny a školy, City Breaks, poznávacie zájazdy a pobyty na Slovensku. CK FIFO patrí do desiatky najväčších cestovných kancelárií na Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov