Pridať inzerát

Predajca zájazdov

Cestovná kancelária DAKA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 700 EUR/mesiacZákladný plat + provízia z predaných zájazdov.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných kolegov na pozíciu predajca zájazdov v Cestovnej kancelárií DAKA na pripravovanú pobočku do Banskej Bystrice.

Náplňou práce je predaj zájazdov na pobočke, telefonovanie s klientami, vybavovanie online požiadaviek a e-mailov.

Práca v pobočke v Banskej Bystrici, ktorá bude umiestnená v Nákupnom centre Terminál.

Pracovná doba od 09.00 - 20.00 hod. krátky a dlhý týždeň.

Práca vyžaduje zvládanie stresových situácii a slušné vystupovanie.

Práca v stabilnej cestovnej kancelárií
Zaujímavá práca
Zamestnanecké zľavy na zájazdy
Obed hradený zamestnávateľom

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu posielajte Vaše životopisy v slovenskom jazyku emailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Google Chrome - Pokročilý

Počítačové a internetové zručnosti sú základ
Komunikatívnosť
Aktívny prístup
Samostatnosť
Zodpovednosť

Cestovná kancelária s 10 ročnou históriou a s vlastným vozovým parkom. Organizujeme autobusové aj letecké poznávacie zájazdy do svetových metropol, špecializujeme sa na Európu, ale postupne rozširujeme ponuku aj na mimoeurópske metropoly. Ďalej prevádzkuje expresné autobusové linky. Rovnako pridala divíziu kamiónovej dopravy DAKA Trans.