Pridať inzerát

Vodič autobusu na vnútroštátnej linke, alebo na zájazdy

Cestovná kancelária DAKA, s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiacPráca na smeny. Základná zložka 70 € / deň + variabilná zložka v podobe provízie z predaja cestovných lístkov, nápojov a tovarov na danej linke (cca 10 - 30 € denne).
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodičov na autobusy značky MAN a NEOPLAN s automatickou prevodovkou pre vnútroštátne linky:
102 519: Bratislava - Trnava - Nitra - Zvolen - Lučenec - Rimavská Sobota - Rožňava - Košice - Michalovce – Humenné
102 516: Bratislava – Nitra - Banská Bystrica - Poprad - Prešov
a rovnako aj pre zahraničné zájazdy:
Chorvátsko, Francúzsko, Taliansko, Poľsko, Rakúsko a ďalšie.
Možné kombinovať prácu na linke so zájazdami, prípadne aj na našich MOM.

Aktuálne hľadáme šoférov z Bratislavy a okolia a rovnako z Košíc a okolia.

Luxusné moderné autobusy - v priemere 2 roky staré, provízia z predaja produktov a lístkov na palube autobusu. Jazda v dvoj-osádkach. Znížené ceny prepravy pre rodinných príslušníkov.

Pre pozvanie na pohovor je nutné vyplniť formulár: https://ckdaka.sk/files/upload/DotaznikZamestnanca-NOVY.doc
a zaslať ho na e-mail adresu doprava@ckdaka.sk spolu s fotografiou (prípadne scanom) dokladov: OP, VP a KKV.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Internetový prehliadač - Základy

Vodičský preukaz

B, D

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Nutnosť vlastniť všetky platné doklady potrebné k vedeniu autobusu, vrátane KKV.

Cestovná kancelária s 9 ročnou históriou a s vlastným vozovým parkom. Organizujeme autobusové aj letecké poznávacie zájazdy do svetových metropol, špecializujeme sa na Európu, ale postupne rozširujeme ponuku aj na mimoeurópske metropoly. Aktuálne sa cestovná kancelária pretransformovala na dopravu a zriadila vnútroštátne autobusové linky.

Adresa spoločnosti

Veterná 43
931 01 Šamorín