Pridať inzerát

Posunovač (Středočeský kraj/Praha/Brno)

České dráhy, a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 32 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dejte se na dráhu, která dává smysl

Milujete vlaky a chcete být součástí největšího dopravce v ČR?
Přidejte se do skvělé party posunovačů v lokalitách Středočeského kraje, v Praze nebo v Brně!

Co vás čeká?

Budete vykonávat odborné práce při zajišťování posunu kolejových vozidel a spolupracovat se strojvedoucím a dozorcem depa ve směně.

Tahle jízda vás bude bavit - co můžeme nabídnout?

  • Stabilitu prestižního dopravce s dlouholetou tradicí
  • Průměrnou mzdu 32.000 Kč měsíčně
  • Možnost rychlého postupu na vedoucího posunu
  • 5 týdnů dovolené
  • Atraktivní výhody a příspěvky na sport, stravování, dovolenou a výuku jazyků
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Levnější cestování pro vás a vaši rodinu
  • Řadu příplatků nad rámec zákoníku práce

A mnoho dalších výhod!

Přes co vlak nejede - co od vás budeme potřebovat?

o Výuční list
o Dobrý zdravotní stav

Plnou parou vpřed - co bude vaší výhodou?

Praxe a zkušenosti v oboru nás potěší, ale nejsou podmínkou.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano