Sieť realitných kancelárií CENTURY 21 Slovakia hľadá kandidáta na pozíciu Vedúci kancelárie Poprad - Tatry

CENTURY 21 Slovakia

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Poprad
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac+ odmeny
  • Termín nástupu: 1.11.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Činnosti spojené s prácou sú:
• zabezpečenie chodu kancelárie,
• vedenie spolupracovníkov,
• organizácia a rozhodovanie o prioritách v tíme,
• zodpovednosť za KPI aktivity,
• pravidelný report centrálne CENTURY 21 Slovakia,
• byť zodpovedný za zverené projekty,
• riadenie a spracovávanie požiadaviek od partnerov a interných klientov,
• návšteva klientov na základe vopred dohodnutého stretnutia,
• zisťovanie a analýza potrieb zákazníkov,
• príprava a uzatváranie zmlúv,
• budovanie a rozvíjanie obchodných vzťahov.

Čo od Vás očakávame?
• reprezentatívne vystupovanie,
• komunikačné a prezentačné zručnosti,
• vyjednávacie schopnosti,
• samostatnosť a zvládnutý time management,
• schopnosť vytvárať a udržiavať si dobré vzťahy so spolupracovníkmi a zákazníkmi,
• skúsenosti v oblasti obchodu B2C alebo B2B sektoru sú vítané,
• samostatné plnenie pracovných úloh.

- provízny systém,
- práca od pondelka do piatku, voľné víkendy,
- bezplatné školenia komunikačných zručností,
- služobný telefón a notebook,
- školenia a teambuildingy.

Po dôslednom zhodnotení kvalifikačných predpokladov z doručených životopisov a nadobudnutej praxi, bude spoločnosť kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Vaše životopisy s prílohami posielajte na mailovú adresu: praca@c21.sk .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Hľadáme zodpovednú, samostatnú a cieľavedomú osobu, ale aj tímového hráča, ktorý je schopný vybudovať, viesť a motivovať svoj vlastný tím.
Nadpriemerné komunikačné a prezentačné schopnosti, obchodného ducha, ochota vzdelávať sa a samozrejme schopnosť pracovať vo vysokom pracovnom nasadení.
Pozícia je vhodná aj pre uchádzačov so stredoškolským vzdelaním s maturitou alebo vyššie odborné vzdelanie.

CENTURY 21® je globálna, silná a energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu, ktorá sa stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7500 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje vyše 100 tisíc profesionálov v 74 krajinách sveta. CENTURY 21® vstúpilo na Slovensko 21. 01. 2010. Od tej doby sme otvorili mnoho úspešných realitných kancelárií, ktoré poskytujú svojim klientom Zlatý štandard realitných služieb. Kvalitou poskytovaných služieb, efektívnymi rozhodnutiami a inovatívnymi riešeniami chceme maximálne uspokojovať potreby našich zákazníkov. Práve ich sny sú pre nás výzvami, ktoré nás nútia neustále hľadať a školiť nových profesionálnych maklérov a zlepšovať Systém CENTURY 21® pre slovenské prostredie tak, aby sme si vybudovali ich plnú dôveru. Všetky naše rozhodnutia vychádzajú z našich hodnôt a platnej legislatívy Slovenskej republiky. Z nich vyrastá aj naša firemná kultúra, vďaka ktorej rastie dôvera zákazníkov v Systém CENTURY 21®. Svojimi skúsenosťami posúvame realitný trh na vyššiu úroveň a naším cieľom je stať sa aj na Slovensku lídrom v poskytovaní realitných služieb.

Adresa spoločnosti

GOLDEN ESTATE, s. r. o.
Žriedlová 15
040 00 Košice

Kontakt