Hľadáme do tímu komunikatívneho človeka na pozíciu Administratívno - klientský pracovník

CENTURY 21 Slovakia

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiac+ odmeny
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pracovník prvého kontaktu,
- telefonická a emailová komunikácia,
- evidencia pošty,
- pokladňa,
- aktívna spolupráca s ostatnými zamestnancami spoločnosti.
Podrobné informácie o náplní administratívnej činnosti budú uchádzačom predstavené v prvom kole pracovného pohovoru.

- základný balík benefitov - telefón, počítač, aj na súkromné účely,
- flexibilný pracovný čas,
- podpora stabilnej spoločnosti, ktorá má ambíciu ďalšieho rastu,
- možnosť profesionálneho a osobného rozvoja,
- príjemný mladý kolektív,
- teambuildingové aktivity.

Prosím uchádzačov aby svoj štruktúrovaný životopis s fotografiou a s uvedením predošlých zamestnaní, získanej praxi posielali na e-mailovú adresu: [email protected] Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Vzhľadom k veľkému počtu zaslaných žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2022 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Podnikanie, Obchod, Ekonomika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Strojopis - Expert
Hospodárska korešpondencia - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- cieľavedomá a časovo flexibilná osobnosť schopná udržiavať dobré vzťahy,
- zdravé sebavedomie a veľký drive,
- organizačné schopnosti,
- výborný ústny prejav,
- precíznosť, dôslednosť, bezúhonnosť, spoľahlivosť,
- komunikačné a prezentačné zručnosti,
- znalosť anglického jazyka slovom aj písmom je výhodou,
- prax na obdobnej pracovnej pozícii výhodou.

CENTURY 21® je globálna, silná a energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu, ktorá sa stala najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 7500 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje vyše 100 tisíc profesionálov v 74 krajinách sveta. CENTURY 21® vstúpilo na Slovensko 21. 01. 2010. Od tej doby sme otvorili mnoho úspešných realitných kancelárií, ktoré poskytujú svojim klientom Zlatý štandard realitných služieb. Kvalitou poskytovaných služieb, efektívnymi rozhodnutiami a inovatívnymi riešeniami chceme maximálne uspokojovať potreby našich zákazníkov. Práve ich sny sú pre nás výzvami, ktoré nás nútia neustále hľadať a školiť nových profesionálnych maklérov a zlepšovať Systém CENTURY 21® pre slovenské prostredie tak, aby sme si vybudovali ich plnú dôveru. Všetky naše rozhodnutia vychádzajú z našich hodnôt a platnej legislatívy Slovenskej republiky. Z nich vyrastá aj naša firemná kultúra, vďaka ktorej rastie dôvera zákazníkov v Systém CENTURY 21®. Svojimi skúsenosťami posúvame realitný trh na vyššiu úroveň a naším cieľom je stať sa aj na Slovensku lídrom v poskytovaní realitných služieb.

Kontakt

Kontaktná osoba: Marianna Dorková
E-mail: poslať životopis