Pridať inzerát

Ekonómka pre Realitnú spoločnosť REALITY MARKET s. r. o.

Century 21 REALITY - MARKET, Realitná spoločnosť REALITY MARKET, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac+ odmeny

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ekonóma/ekonómku k nám do kolektívu na zastupovanie počas MD, avšak nie je vylúčené, že pri obojstrannej spokojnosti neskôr aj na trvalý pracovný pomer. Predpokladaný nástup do zamestnania je august/september 2021.

Hlavnou náplňou práce je:
1. Komplexné vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva v programoch firmy KROS (ALFA a OMEGA) :
- DPH, daň z príjmu FO a PO, daň z nehnuteľnosti, daň z motorových vozidiel
- vystavovanie dokladov (faktúr, splátkových kalendárov, pokladničných dokladov ai.)
- znalosť účtovných a daňových zákonov

2. Komunikácia s vlastníkmi nehnuteľností, nájomcami, dodávateľmi, úradmi a inými inštitúciami:
- vymáhanie pohľadávok
- tvorba správ pre vlastníkov nehnuteľností o stave zvereného majetku
- tvorba prehľadu nájmov

3. Administratívne práce:
- korešpondencia a evidencia došlej a odoslanej pošty
- práca s Outlookom, Excelom a Wordom
- práca s katastrálnym portálom
- práca s elektronickou schránkou spoločnosti

Pravidelné vzdelávanie v oblasti daní a účtovníctva

Prosíme uchádzačov, aby svoj štruktúrovaný životopis, posielali na e-mailovú adresu: info@realitymarket.sk . Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete, starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

KROS - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počet rokov praxe

Prax v odbore min. 1 rok

Znalosť daňových a účtovných zákonov
Zodpovednosť
Spoľahlivosť
Precíznosť
Samostatnosť

Sme svetovou jednotkou na trhu nehnuteľností a vedúcou spoločnosťou, ktorá každodenne prispieva k zvyšovaniu štandardu životnej úrovne. Kvalitou poskytovaných služieb, efektívnymi rozhodnutiami a inovatívnymi riešeniami chceme maximálne uspokojovať potreby a túžby našich zákazníkov. Všetky naše rozhodnutia vychádzajú z našich hodnôt a platnej legislatívy SR. Z nich vyrastá aj naša firemná kultúra, vďaka ktorej rastie dôvera zákazníkov v Systém CENTURY 21.

Značka REALITY MARKET je na trhu od r. 1991 a pod názvom Realitná spoločnosť REALITY MARKET s.r.o. podniká ako developerská, sprostredkovateľská a správcovská spoločnosť na trhu nehnuteľností. Máme vlastné nehnuteľnosti i kapitál, realizujeme developerské projekty, marketing a právny servis, spravujeme 18 polyfunkčných budov s viac ako 200 nájomcami. V roku 2015 sme vstúpili do celosvetovej realitnej siete CENTURY 21.

Realitná spoločnosť REALITY MARKET s.r.o.
974 01 Banská Bystrica, Horná 65A (Porges Palota)
T: + 421 (48) 4125 207, 4125 283, 4125 537
E: info@realitymarket.sk

www.realitymarket.sk
www.century21.sk

Kontaktná osoba: Ing. Petra Baránková
E-mail: infobb@century21.sk alebo info@realitymarket.sk

Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas na spracovanie a uchovanie Vašich osobných údajov podľa § 19 a násl. zákona č. 18/2018 Zb. O ochrane osobných údajov a ich uchovanie v personálnej databáze tejto spoločnosti za účelom získania zamestnania pre Vašu osobu. Tento súhlas platí až do jeho odvolania.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Realitná spoločnosť REALITY MARKET, s.r.o.
Horná 65A
974 01 Banská Bystrica