Úspešný realitný maklér s fixnou odmenou pre Prešov a okolie

CENTURY 21 Advisors, Realitná spoločnosť DORAKO s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 3 000 EUR/mesiacprovízny systém odmeňovania
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• ak máš obchodného ducha, si komunikatívny, pozitívny, pracuješ aj samostatne a práca s ľuďmi ťa baví, pridaj sa do nášho profesionálneho realitného tímu rodiny CENTURY 21.
• chceš si vybudovať vlastné portfólio klientov, byt nezávislý a finančne zabezpečený?
• celosvetový líder v oblastí nehnuteľností vytvára pracovný priestor pre nových realitných maklérov v okrese Prešov
• radi ťa spoznáme na osobnom stretnutí v našej modernej realitnej kancelárií v Prešove.
• výška tvojho zárobku závisí od tvojej vytrvalosti a schopnosti presadiť sa, horná hranica zárobku nie je ohraničená.
• prax v realitách nie je nutnosť. Živnosť nie je hneď na začiatku podmienkou.
• absolvuješ komplexné školenia CREATE 21, staneš sa licencovaným členom celosvetovo pôsobiaceho a uznávaného tímu profesionálov CENTURY 21, budeš poskytovať realitné služby na vysokej profesionálnej úrovni.
• môžeš očakávať podporu, vedenie a koučing od tvojho mentora.

• chceš sa stať silný a profesionálny obchodník aj v oblasti firemného zákazníka (B2B segment), potom si na správnom mieste.

• vašou náplňou práce bude:
aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom, naučíme ťa ako a kde,
návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami,
spravovanie svojho portfólia, marketingová činnosť obchodných prípadov a vlastnej osoby.

• práca pod silnou svetovou značkou, ktorú ľudia poznajú a veria jej,
• CENTURY 21 vzdelávanie a mentoring,
• práca v úspešnom kolektíve #smevtomspolu,
• časová flexibilita a nezávislosť,
• marketingová podpora, zázemie.

Prosím uchádzačov aby svoj štruktúrovaný životopis, posielali na e-mailovú adresu: martin.poncak@century21.sk . Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.
Zaslaním vášho životopisu dávate súhlas na spracovanie vašich osobných údajov podľa § 21 zákona č. 101/2000 Zb. o ochrane osobných údajov a ich uchovanie v personálnej databáze tejto spoločnosti za účelom získania zamestnania pre vašu osobu. Tento súhlas platí až do jeho odvolania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Komunikačné schopnosti - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

CENTURY 21 je globálna, silná, energická spoločnosť pôsobiaca na realitnom trhu. Od jej vzniku v roku 1971 sa Systém CENTURY 21 ® stal najväčším poskytovateľom realitných služieb na svete. Vo viac ako 9000 nezávisle vlastnených realitných kanceláriách pracuje takmer 165 tisíc profesionálov v takmer 74 krajinách sveta. Po 5 rokoch pôsobenia v Čechách sme otvorili viac než 80 kancelárií a už po 3 rokoch na Slovensku sme sa na trhu etablovali ako silná a úspešná firma v regiónoch Bratislava, Nitra, Banská Bystrica, Košice, Prešov, Poprad , Levoča a Bardejov.
CENTURY 21 ® - Zlatý štandard na realitnom trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CENTURY 21 Advisors
Tkáčska 4
08001 Prešov