Pridať inzerát

Kozmetička

Centrum účelových zariadení

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Donovaly
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacod 900 EUR podľa skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kozmetické a prístrojové ošetrenie tváre
- Masáž tváre, krku, dekoltu, rúk
- Aplikácia masiek, zábalov, depilácia, peeling
- Starostlivosť o wellness

- Výhodné zamestnanecké stravovanie podľa KZ
- Možnosť rozvoja v rámci viacerých prevádzok
- Možnosť kariérneho rastu
- Jeden týždeň dovolenky naviac v zmlyse KZ
- Príspevok zamestnávateľa do DDS ( III. pilier)

Ponúkame stabilnú prácu v stabilnom kolektíve ľudí, naberanie skúseností a istotu spolupráce.
Jedná sa o prácu v hotelierstve v štátnej príspevkovej organizácií.

Žiadosť so stručným pracovným životopisom zašlite e- mailom [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Výučný list , maturita v odbore kozmetička

Počet rokov praxe

2

- zdravotný preukaz
- príjemne vystupovanie
- zákaznícky orientovaný prístup
- tímová spolupráca
- pracovitosť a spoľahlivosť
- odborná spôsobilosť

Štátna príspevková organizácia, hlavnou činnosťou organizácie je poskytovanie rekreačných, stravovacích a vzdelávacích služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Maštalircová
E-mail: poslať životopis