Pridať inzerát

Kuchár

Centrum spoločných činností Slovenskej akadémie vied

  • Miesto práce: Kongresové centrum SAV Academia, Stará Lesná
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 920 EUR/mesiacPlus vyplácané príplatky (soboty, nedele, sviatky, nadčasy) v zmysle zákona č.553/2003 Z.z. pri výkone práce vo verejnom záujme
  • Termín nástupu: Dohodou resp. aj ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná práca v hotelovej kuchyni; príprava jedál podľa jedálneho lístka; príprava skupinových akcií; zodpovednosť za dodržiavanie receptúr, kvality jedál a spotrebu surovín; dodržiavanie štandardov HCCP

Bez výhod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

Gastronómia - kuchár

Počet rokov praxe

1

Zodpovednosť, ochota a chuť pracovať

Centrum spoločných činností SAV, v. v. i. je od 1. 5. 2018 organizáciou, ktorá pozostáva z 8 organizačných zložiek: Výpočtové stredisko SAV, Kongresové centrum SAV Smolenice, Kongresové centrum SAV Academia Stará Lesná, Archív SAV, Technicko-hospodárska správa ÚSV SAV, Encyklopedický ústav SAV, VEDA-vydavateľstvo SAV, Správa účelových zariadení SAV.
Centrum spoločných činností SAV, v. v. i. svojou činnosťou plní úlohy podporujúce riešenie vedecko-výskumných projektov Slovenskej akadémie vied.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov