Pridať inzerát

Kozmetička

CENTRUM RELAXU AMIJA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Gemerská 3, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 100 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 01.01.2022
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegyňu, ktorá bude vykonávať u nás v chránenej dielni kozmetické procedúry, ošetrenie pleti, depiláciu ,líčenie a pod.
Uprednostňujeme ZŤP, ale nie je to podmienkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

milá, ústretová, trpezlivá, empatická, asertívna

Centrum relaxu Amija má štatút chránenej dielne. Svoje služby ponúkame od roku 2001 a náš sortiment sa skladá zo služieb starostlivosti o ľudské telo - masáže, kozmetika, manikúra, pedikúra. Spoločnosť ponúka istotu, príjemný kolektív a zázemie príjemnej prevádzky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov