Pridať inzerát

Vedúci obchodný zástupca pobočky/Konzultant (- ka)

Centrum Prosperity, s.r.o.

  • Miesto práce: Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Spravodlivé provízne odmeňovanie.
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívny predaj školení pre majiteľov firiem v SR a ČR.

Ponúkame prácu Vedúcemu obchodnému zástupcovi/konzultantovi, ktorá je vhodná pre aktívneho človeka, ktorý by rád zastupoval spoločnosť, ktorá pracuje s kvalitnými, praktickými a zmysluplnými informáciami pre majiteľov firiem.

V prípade tejto práce ide o odovzdávanie informácií novým potenciálnym klientom - majiteľom firiem, ktorým je potrebné sprostredkovať dôležité údaje o správnom riadení firiem, a práce s pracovníkmi. Následne predať službu, všetky údaje zaznamenať do databázy, a dohliadnúť, že majitelia dostanú kvalitnú službu.

Prácu je potrebné vykonávať zo sídla spoločnosti v Martine. Súčasťou práce je aj vytvorenie obchodného tímu po celej SR a ČR.

Táto práca si vyžaduje vzdelaného, rozhľadeného, aktívneho človeka, ktorý má prax v obchode a rozumie výrobe. Rád komunikuje, pracuje na svojom osobnom rozvoji, dokáže sa nechať viesť, čo neznamená, že nepracuje samostatne, a je ochotný sa nechať doškoliť na daný post, a priebežne trénuje s firemnou podporou obchodné zručnosti a medziľudské vzťahy.

Keďže je táto práca spojená so šoférovaním, je potrebné byť aj dobrým šoférom, ktorý jazdí bez nehôd a zbytočných porúch.

Ak máte predpoklady na uvedenú prácu, máte rád/rada skutočné výzvy a radi sa tešíte s dosiahnutých výsledkov, dokážete pracovať v tíme, budeme veľmi radi s Vami hovoriť o spolupráci.

Práca so spravodlivým odmeňovaním s možnosť navyšovania príjmu.
Tvorenie obchodného tímu.
Možnosť osobnostného a osobného rastu.
Vzdelávanie v odbore, medziľudských vzťahoch.
Možnosť postupu.

Vašu ponuku spoluprácu pošlite na uvedenú adresu, spolu s dosiahnutými výsledkami v obchodnej činnosti.
Tešíme sa na Vás:-)))

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment, obchod,

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Aktívny predaj

Počet rokov praxe

5

Odvaha, vytvalosť.
Živý, aktívny prístup k práci.
Lojálnosť.
Ochota spolupracovať dlhodobo a dosahovať spoločné výsledky.

Spoločnosť Centrum Prosperity, s.r.o. bola založená v roku 2002 so sídlom v Martine.

Pre majiteľov firiem vytvára bezpečné prostredie, kde si môžu zvyšovať kvalifikáciu v manažérskom odbore - riadení firmy a pracovníkov.

Medzi úspechy spoločnosti patrí zaškolenie vyše 300 stredných aj väčších podnikov v SR a ČR. Aktívnych firiem, ktoré mesačne školíme je približne dvadsať (to zahŕňa spoluprácu niekoľkoročných klientov).

Know-how, ktoré používa Centrum Prosperity, využívajú firmy zo zvučným menom, ako je napríklad Shell, Pandora, DHL, Remax, Toyota a iné.

To, čo o výsledkoch práce našej spoločnosti hovoria absolventi školení si môžete prečítať na http://centrumprosperity.sk/reference/.

Spolupráca v spoločnosti Centra Prosperity je vždy prínosná nielen pre klientov ale aj spolupracovníkov, pretože umožňuje osobnostný a profesionálny rast, po zaškolení samostatné rozhodovanie, možnosť doškoľovania sa v internej akadémii, zaslúžené ohodnotenie, prácu s modernou a špičkovou technológiou na riadenie firiem, a spoločenskú prestíž.

Spoločnosť Centrum Prosperity je členom Českej manažérskej asociácie, ktorá vyhlasuje TOP manažérov roka.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov