Pridať inzerát

Profesionálny náhradný rodič

Centrum pre deti a rodiny Nitra

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 855 EUR/mesiacMesačnú mzdu tvorí: a) základná mzda b) paušálny príplatok v sume 100,- € c) príplatok za počet detí d) príplatok za prax e) profesijný príplatok
  • Termín nástupu: 1.7.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnanec Centra pre deti a rodiny Nitra, ktorý poskytuje starostlivosť určenému počtu detí v domácom prostredí v zmysle zákona č. 305/2005 Z.z. o sociálnoprávnej ochrane detí a o sociálnej kuratele a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
O danú pozíciu sa môžu uchádzať aj manželské páry.

- výhody z Kolektívnej zmluvy,
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie.

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie sa uskutoční dňa 15.6.2021.
Požadované doklady pre výberové konanie sú najmä:
a) žiadosť o zaradenie do výberového konania,
b) fotokópia vysvedčenia, diplomu alebo iného rovnocenného dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní,
c) fotokópia dokladu o absolvovaní prípravy na vykonávanie profesionálnej náhradnej starostlivosti v rozsahu 80 hodín (stredné vzdelanie), prípadne o absolvovaní prípravy na vykonávanie profesionálnej náhradnej starostlivosti najmenej v rozsahu 60 hodín (úplné stredné vzdelanie),
d) psychická spôsobilosť v zmysle zákona ust. § 58 zákona č. 305/2005 Z.z. o sociálnoprávnej ochrane detí a o sociálnej kuratele a o zmene a doplnení niektorých zákonov
e) písomný súhlas partnera na výkon profesionálneho náhradného rodiča,
f) doklad, prípadne čestné prehlásenie preukazujúce, že nehnuteľnosť uchádzača spĺňa podmienky zákona č.124/2006 Z. z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci v znení neskorších predpisov a iné s tým súvisiace platné bezpečnostné predpisy,
g) písomné čestné vyhlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvádzaných v žiadosti,
h) životopis, motivačný list,
i) súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a zmene a doplnení niektorých zákonov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - základy

Vodičský preukaz

B

skúseností s organizáciou aktivít pre deti vo voľnom čase, zodpovednosť, komunikatívnosť, schopnosť zvládať stres a záťaž, pozitívny vzťah k deťom,
kladný vzťah k domácim prácam, organizačné schopnosti

Celoročná starostlivosť o deti s nariadenou ústavnou starostlivosťou
Kapacita 78 detí a mladých dospelých
Počet zamestnancov 70 (administratíva, prevádzka, výchova, ošetr. starostlivosť, sociálna starostlivosť)

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dlhá 179
949 01 Nitra