Pridať inzerát

Mzdový účtovník a personálny pracovník

Centrum pre deti a rodiny Nitra

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dlhá 179, Nitra-Chrenová
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mzdová agenda
- komplexné spracovanie mzdovej agendy v programe SOFTIP s následným spracovaním podkladov voči poisťovniam, daňovému úradu, štatistickému úradu
- kontrola výkazov mzdových nárokov
- vykonávanie mesačného výpočtu miezd, nemocenských dávok, povinných odvodov do poisťovní, preddavkov na daň
- spracovanie prevodných príkazov na úhradu miezd, odvodov poistného a dane zo mzdy
- spracovanie ročného zúčtovania dane zo závislej činnosti
- spracovanie ročnej uzávierky miezd a vedenie mzdových listov zamestnancov
- vydávanie potvrdení o výške príjmov
- spracovávanie mesačných výkazov poistného, štvrťročných prehľadov a ročných hlásení o dani zo mzdy, štatistických a iných výkazov
- spracovanie podkladov pre poskytovanie elektronických stravovacích poukážok zamestnancom
- znalosť platnej legislatívy

Personálna agenda
- komplexné vedenie personálnej agendy v programe SOFTIP pre 75 zamestnancov
- prihlasovanie a odhlasovanie pri vstupe a výstupe z pracovného pomeru
- znalosť Zákonníka práce, zákona č. 553/2003 Z.z., zákona č. 552/2003 Z.z., zákona č. 317/2009 Z.z.
- nahlasovanie voľných pracovných miest
- výberové konania

Pohľadávky
- mesačné sledovanie stavu pohľadávok
- vymáhanie pohľadávok prostredníctvom výzvy, trestných oznámení a exekútora
- upustenie od vymáhania pohľadávok

Príspevok na DDS, o týždeň viacej dovolenky nad rámec uvedenej Kolektívnej zmluvy vyššieho stupňa pre zamestnancov vo verejnej správe.

Žiadosť a životopis zasielajte na e-mail: pam.nitra@ded.gov.sk
CDR Nitra si vyhradzuje právo pozvať na výberové konanie len ním vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
SOFTIP - pokročilý

Počet rokov praxe

Minimálne 3 roky v oblasti PaM
3

Analyzovanie a riešenie problémov, schopnosť rozhodovať sa.

Celoročná starostlivosť o deti s nariadenou ústavnou starostlivosťou
Počet detí 74
Počet zamestnancov 67 (administratíva, prevádzka, výchova, ošetr. starostlivosť, sociálna starostlivosť)

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dlhá 179
94901 Nitra