Pridať inzerát

Administratívno - marketingový pracovník

Centrum AVARE - poradenstvo a prevencia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Krásna 29, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 09 - 10/2021
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia s klientmi, starostlivosť o chod poradenského centra, starostlivosť o klientov (občerstvenie, uvítanie, dohadovanie termínov, prijímanie platieb, fakturácia a pod.), príprava podkladov pre účtovníctvo (skompletizovanie dokladov, spárovanie s pohybmi na účte, vystavovanie faktúr a dohliadanie na ich úhradu, dohliadanie na materiálne vybavenie centra, poskytovanie podpory terapeutom v administratívnych záležitostiach.

Zabezpečovanie pravidelného uverejňovania reklamy na Facebooku, práca so sociálnymi sieťami, vyhľadávanie príležitostí na prezentáciu v médiách, čiastočná starostlivosť o web stránky, prípadne príprava grafických podkladov na reklamné a študijné materiály (letáky, bannery, handouty pre účastníkov kurzov a pod.), vykonávanie marketingových aktivít za účelom získavania nových klientov.

Ďalšou náplňou práce je perspektívne administratívne zabezpečovanie podkladov v rámci jednej intervenčnej metódy s ktorou v rámci centra pracujeme. Prípadné zaškolenie pochopiteľne zabezpečíme.

Práca v dynamickom mladom a stabilnom kolektíve, vo veľmi dobrej a priateľskej atmosfére. Hradíme všetky potrebné školenia pre výkon práce. Pracovná doba je väčšinou od 8:30 do 16:00, avšak uchádzač si ju v veľkej miere manažuje sám. Preferujeme uchádzačov, ktorí sú ochotní pracovať na živnosť, avšak akoby v podobe stabilného pracovného pomeru. Poskytujeme 21 dní hradenej dovolenky. S uchádzačom podpisujeme zmluvu, kde garantujeme 2 až 3 mesačnú výpovednú lehotu.
Sme centrum, ktoré je na trhu etablované už 12 rokov. Naši klienti nám preukazujú veľkú dôveru, za čo sme veľmi vďační. Naše služby poskytujeme na veľmi vysokej úrovni. Dôraz kladieme na odbornosť, komplexnosť a ľudskosť.

Výberové konanie pozostáva z osobného stretnutia, na ktorom si odladíme vzájomné očakávania a potreby. Požadujeme zaslať životopis v slovenskom jazyku. Zaslanie motivačného listu je vítané, ale nie je podmienkou.

V prípade, že ste študent VŠ, preferujeme uchádzačov študujúcich externou formou.

Prosíme kontaktujte nás výhradne prostredníctvom zaslania životopisu. Po jeho preštudovaní vás budeme kontaktovať za účelom dohodnutia si osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Canva - Základy
WordPress - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, úctivý a slušný prístup k zákazníkom, pro-zákaznícky orientované nastavenie, organizačné schopnosti, komunikácia na vysokej úrovni. Schopnosť dobre si vedieť zmanažovať čas a zatriediť úlohy.

Sme poradenské centrum, ktoré je na trhu etablované už 12 rokov. Prinášame na Slovensko rôzne inovatívne metódy pre prácu s klientmi s vývinovými ťažkosťami. Našimi klientmi sú obvykle deti s poruchami učenia, správania, koncentrácie, dospelí klientmi s obdobnými ťažkosťami, alebo rodičia ktorí sú zameraní na sebarozvoj a potrebujú sa poradiť ohľadne výchovy svojich detí. Taktiež školíme odbornú verejnosť. Na vývinové poruchy nahliadame oveľa komplexnejšie, než je bežné. Naším cieľom je poskytovať komplexnú starostlivosť nielen o klienta, ale aj o celú rodinu. Poskytujeme špeciálno-pedagogické a psychologické poradenstvo pre všetky vekové kategórie, individuálny koučing pre dospelých a mládež. Sme autormi medzinárodnej konferencie Komplexná terapia vývinových porúch, ktorá sa konala pod záštitou MZ SR a Bratislavského samosprávneho kraja. Jej prvý ročník mal veľký úspech a v budúcnosti plánujeme pokračovať v jej organizovaní.

Adresa spoločnosti

Krásna 2342/29
821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov