Nastavovač Senior – možnosť dlhodobej spolupráce, príspevok na bývanie, mzda až 45.000Kč!

CentralWork s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 38 000 - 45 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- nastavovanie výrobného zariadenia na novú zákazku
- nastavovanie výrobných zariadení a zodpovednosť za nastavenia
- údržba a oprava zariadení v prípade oprotrebovania alebo poškodenia (priama oprava na linkách)
- administratíva spojená s opravami a nastavením strojov

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilné zamestnanie
- moderné pracovné prostredie
- dôkladné zaškolenie
- 5 týždňov dovolenky
- bonusy za dochádzku a produktivitu
- príspevok na dopravu, na stravovanie a dôchodkové pripoistenie
- príspevok na bývanie alebo náborový príspevok
- nástup ihneď

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Chcete pracovať v modernom prostrední stabilnej spoločnosti? Rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii Nastavovač? Tak neváhajte a prihláste sa.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOŠ/SŠ vzdelanie technického zamerania
- prax na pozícii nastavovača podmienkou
- skúsenosti s údržbou a nastavovaním výrobných zariadení
- skúsenosti s montážnym náradím (pneumatika)
- znalosť výkresovej a schématickej dokumentácie
- znalosť automatických systémov (Siemens, Backhoff, Sinumerik apod.)
- manuálna zručnosť, zodpovednosť, presnosť
- nutná znalosť českého jazyka na výbornej úrovni
- ochota pracovať v nepretržitej prevádzke (denná, nočná a víkendové smeny)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura CentralWork slaví tenhle rok své 10 výročí! CentralWork nabízí profesionální poradenské služby při hledání zaměstnání. Pomáháme firmám najít pravé talenty a taky talentům najít zaměstnání snů.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců