Pridať inzerát

Hľadáme šikovnú mzdára/ku a fakturanta/ku v 1

Centrálny depozitár cenných papierov SR, a.s.

  • Miesto práce: Ul. 29. augusta, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacúprava po skúšobnej dobe
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu šikovného človeka, ktorý si vie stanoviť priority a ktorý/-á vždy profesionálne, včas s úsmevom na tvári vyrieši úlohy súvisiace s účtovaním miezd a fakturáciou.

Mzdová agenda
• spracovanie dochádzky
• vedenie mzdovej agendy - výpočet mesačných miezd (cca 60 zamestnancov + dohody)
• spracovanie a podanie hlásení pre sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne, daňový úrad, DDP
• generovanie príkazov na zaslanie miezd na účty zamestnancov
• vyúčtovanie cestovných príkazov zamestnancov
• príprava podkladov na mesačný reporting a rozpočet spoločnosti

Fakturant (MACP)
• import súborov do pomocného software na evidenciu pohľadávok za vedenie účtu majiteľa cenných papierov (MACP)
• kontrola automatického spracovania platieb
• manuálne dohľadanie neidentifikovaných platieb
• odosielanie verifikovaných súborov a e-mailov majiteľom účtov
• kooperácia s agentúrou na vymáhanie pohľadávok za MACP
• príprava ročnej fakturácie MACP

• zaujímavá práca v oblasti kapitálového trhu
• príjemné pracovné prostredie, malý kolektív
• možnosť príležitostnej práce z domu
• možnosť odborného rastu
• dodatková dovolenka vo výške 5 dní
• príspevok do III. piliera
• príležitosť pracovať v kolektíve skúsených kolegov
• príležitosť pracovať v unikátnej spoločnosti
• priestor pre odborný rast a profesionálny rozvoj
• flexibilný pracovný čas

Ak si myslíte, že hľadáme práve Vás, prihláste a vyplňte nám dotazník prostredníctvom tohto linku:

Prosím, neposielajte motivačné listy. Písomné odporúčania od minulých zamestnávateľov (s kontaktnými údajmi na zamestnávateľa) sú výhodou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 30.8.2022

Centrálny depozitár si vyhradzuje právo osloviť a pozvať na osobný pohovor iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá uvedené v tejto ponuke. Výberové konanie sa uskutoční podľa vývoja pandemickej situácie osobne alebo online cez aplikáciu zoom.
Účelom spracovania Vašich osobných údajov je zavedenie predzmluvných vzťahov na základe výberového konania na inzerovanú pozíciu. Vaše osobné údaje budú spracúvané do skončenia výberového konania na inzerovanú pozíciu a po skončení výberového konania budú všetky Vaše osobné údaje v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z o ochrane osobných údajov zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

mzdové účtovníctvo a fakturácia

Počet rokov praxe

3

• min. 3 roky skúsenosť so spracovaním miezd, prehľad v príslušnej legislatíve
• min. 2 roky praxe z oblasti fakturácie
• orientácia na výsledky a dokončovanie práce
• diskrétnosť, schopnosť si zorganizovať čas
• samostatnosť, profesionálny a zodpovedný prístup k plneniu úloh
• zmysel pre detail, dôslednosť, zodpovednosť, schopnosť sa rýchlo učiť
• dobré komunikačné a organizačné schopnosti
• samostatnosť, profesionálny prístup k plneniu úloh
• výhodou znalosť ekonomického softvéru SPIN
• iniciatívny prístup k riešeniu problémov a nových výziev

Centrálny depozitár cenných papierov je stredne veľkou súkromnou akciovou spoločnosťou, ktorá pôsobí na finančnom trhu, so sídlom v širšom centre Bratislavy. Sme stabilná firma s 30 ročnou tradíciou, ktorá je vo svojej oblasti jednotkou na trhu, poskytujeme kvalitné služby a stále expandujeme. Záleží nám na profesionálnom a osobnostnom rozvoji našich zamestnancov, podporujeme work-life balance, transparentnosť, máme zavedený etický kódex a propagujeme čestný a priateľský prístup. Máme tu priateľské a príjemné prostredie, presadzujeme etické riešenia, orientujeme sa na produkciu, dodržiavame slušné vzťahy a vládne u nás tímový duch :)

Bližšie informácie o nás nájdete na našej web stránke www.cdcp.sk alebo https://www.linkedin.com/company/centralny-depozitar-cennych-papierov/-

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov