Pridať inzerát

HR Generalist/Office Assistant

CENTRAL RAILWAYS a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Štúrovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacod 1200 EUR, v závislosti od znalostí a skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie kompletnej personálnej agendy (príprava dokumentov, zabezpečenie podpisov, administrácia, archivácia, prehľady) pri vzniku, počas trvania a pri skončení pracovného pomeru
- zodpovednosť za prípravu podkladov pre mzdy pre externého dodávateľa
- spracovanie reportov a KPI
- spolupráca pri príprave rozpočtu – štruktúra a počet zamestnancov, mzdové a personálne náklady, sledovanie jeho plnenia
- vypracovanie a aktualizácia interných predpisov a noriem v oblasti ľudských zdrojov
- zabezpečenie personálneho poradenstva v oblasti Zákonníka práce a operatívnej podpory vedúcich zamestnancov
- zabezpečenie vstupných a preventívnych lekárskych prehliadok pre zamestnancov
- zabezpečenie a evidencia ochranných osobných pracovných prostriedkov pre zamestnancov
- vykonávanie administratívnych prác pre predstavenstvo spoločnosti, príprava podkladov a vypracovanie zápisníc zo zasadnutí dozornej rady a predstavenstva
- zabezpečenie tlmočenia pre predstavenstvo spoločnosti
- zodpovednosť za Office management (objednávanie občerstvenia, kancelárskych potrieb...)

Čo Vám ponúkame naviac?
- skvelý tím a rodinnú atmosféru
- stabilnú prácu s perspektívou
- príležitosti naučiť sa veľa nového z personalistiky
- pitný režim na pracovisku zdarma je samozrejmosťou
- stravné lístky v atraktívnej hodnote

Termín nástupu si dohodneme, pretože na najvhodnejšieho kandidáta sa oplatí počkať.
Vážime si Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Svoj životopis v slovenskom jazyku
zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.
Dovolíme si však odpovedať tým z vás, ktorí spĺňajú nami požadované kritéria.
Spoločnosť Central Railways, a.s. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia
Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri
spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej „Nariadenie“) na
základe oprávneného záujmu a archivovať ich po dobu 2 rokov. Informácie o možnosti
uplatnenia Vašich práv v súvislosti so spracúvaním Vašich osobných údajov si môžete pozrieť
na stránke www.railtrans.eu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- aktívna znalosť maďarského jazyka je podmienkou (denná komunikácia a práca v maďarskom kolektíve)
- znalosť legislatívy týkajúcej sa oblasti ľudských zdrojov je podmienkou, znalosť maďarského zákonníka práce je výhodou
- užívateľská znalosť balíka MS Office
- presnosť, samostatnosť, flexibilita, proaktivita

CENTRAL RAILWAYS a.s. je mladá, dynamická spoločnosť, ktorá má ambíciu byť relevantným
hráčom na trhu železničných dopravcov v strednej Európe.
Primárnou stratégiou spoločnosti je synergické využitie dispozície mobilných kapacít a
personálneho know how národných operátorov, špedície a logistiky popredných slovenských i
nadnárodných spoločností.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov