Projekt spolupráce so sociálnymi podnikmi: Pomocná sila do kuchyne

Centire s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 040 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Centire s.r.o. ako zadávateľ inzerátu spolupracuje v rámci medzinárodného projektu Social Impact Voucher so sociálnymi podnikmi pri nábore nových zamestnancov:

Sme mladí ľudia, ktorí sa rozhodli prinášať kvalitnú gastronómiu Martinčanom a návštevníkom mesta. Sme rozhodnutí priniesť kvalitu, zážitok chutí za primeranú cenu a hlavne s kvalitným servisom.

Plníme si naše sny a v marci 2022 sme otvorili novú prevádzku HANGRY v krásnych priestoroch v širšom centre Martina. Naša prevádzka sa zameriava na podávanie a rozvoz menu predovšetkým s orientáciou na taliansku kuchyňu. Na prípravu používame kvalitné, nefalšované suroviny v skvelom pomere kvality a ceny.

Do nášho tímu k senior kuchárovi hľadáme pravú ruku. Nemusíš byť kuchár/kuchárka s dlhoročnou praxou. Hľadáme niekoho, kto má rád prácu v kuchyni. Hľadáme práve teba, pokiaľ ty hľadáš zdravé pracovné prostredie s férovými podmienkami.

Ponúkame ti príležitosť byť súčasťou nášho prostredia, ktoré nestagnuje. Poskytujeme stabilitu, šancu rásť s prostredím a príležitosťami. To, čo potrebuješ, je nadšenie pre to, čo robíme,chcieť robiť niečo zmysluplné, nielen chodiť do práce a prežiť pracovný čas.

Čo budeš u nás robiť?

Budeš spolupracovať s hlavným kuchárom prevádzky. Zaškolí ťa na celý chod kuchyne a prípravy jedál. Budeš súčasťou tvorby menu, vylepšovania ponuky a postupov v príprave jedál.

V skratke budeš pracovať a pomáhať nám pri týchto činnostiach:
- práca v tíme s hlavným kuchárom na tvorbe menu
- objednávanie surovín od našich dodávateľov
- príprava jedál podľa nastavených pravidiel
- dodržiavanie hygienických a prevádzkových pravidiel
- tvoriť tím našej prevádzky a podieľať sa na jej raste

Ponúkame prácu v zdravom tíme nadšencov gastronómie, ktorý chce pracovať dlhodobo s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi. Ponúkame stabilné, dlhodobé zamestnanie, kde sa budeš cítiť dobre.

Niečo viac o benefitoch u nás:
- možnosť poskytnúť školenia v odbore
- pravidelný a deklarovaný plat
- stravovanie na prevádzke a pitný režim
- počas štátnych sviatkov a práca počas víkendov príplatky
- pracovná doba od 10 -22 hod, dohoda o skrátení úväzku možná
- priateľský otvorený prístup zo strany majiteľa

Klient, pre ktorú danú pozíciu obsadzujeme je registrovaný sociálny podnik. Jeho hlavným cieľom je zamestnávanie ľudí znevýhodnených na trhu práce. Ak máte napr. zníženú pracovnú schopnosť skrz zdravie, ste dlhodobo nezamestnaný alebo máte iné znevýhodnenie informujte nás prosím.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Náš klient je novo-otvorená prevádzka HANGRY v Martine. Prevádzku založil mladý pár nadšencov, ktorí chcú vybudovať príjemné prostredie s kvalitným jedlom. Sú odhodlaní svoj cieľ naplniť a posunúť časom na vyššiu úroveň.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie v odbore výhodou. Podmienkou je platné hygienické minimum na prácu v gastroprevádzke a platný zdravotný preukaz.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- kreativita a chuť pracovať v gastre
- precíznosť a zodpovednosť
- chuť učiť sa nové veci a zdokonaľovať sa
- samostatnosť
- lojalita
- príjemné a ľudské vystupovanie a komunikatívnosť

Centire prináša vďaka medzinárodným projektom inovatívne témy na Slovensko. Aktuálne je Centire partnerom medzinárodného projektu SOCIAL IMPACT VOUCHERS. V rámci neho pomáhame ľuďom zo znevýhodnených skupín nájsť si zamestnanie. Centire preto aktuálne spolupracuje so sociálnymi podnikmi z celého Slovenska.

Centire je rokmi zohratý tím poradcov, ktorí sa zameriava sa na business consulting, grantové poradenstvo, regionálny rozvoj a dátové analýzy. Tvoríme a/alebo sa zapájame do medzinárodných projektov zameraných na špecifické poradenstvo pre firmy, ktorých podnikanie má pozitívny spoločenský dopad. Pracujeme pre malé aj veľké firmy, neziskovky, samosprávu ale aj pre organizácie štátnej správy. Okrem toho, že inovatívnosť odporúčame naším klientom, sami sa snažíme byť inovatívni a neustále preto vymýšľame nové projekty a služby.

Založili sme portál Grantexpert.sk, ktorého služby dnes aktívne využíva viac ako 15 000 ľudí, podieľali sme sa na rozvoji Duálneho vzdelávania, ktoré pomáha tisícom žiakom a firmám na Slovensku. Radíme firmám, ako môžu byť úspešnejšie vo svojom podnikaní. Momentálne rozbiehame ďalšie zaujímavé projekty zamerané na digitalizáciu poradenských služieb a ich súčasťou môžeš byť aj ty.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov