Pridať inzerát

Software Tester

Centila, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Brno, Česko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 100 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s testovaním? Baví ťa zaujímavá a kreatívna práca? Hľadáme práve teba! Poď s nami vytvoriť novú generáciu našich produktov.

Naše produkty

VLT systém - Vlajkový produkt firmy, ktorý je v prevádzke na zahraničných trhoch a plánuje sa jeho ďalšie rozširovanie
Systém pre správu online platformy - Nový produkt, ktorý bol spustený kvôli masívnemu rozmachu online hier v poslednej dobe

Čo bude Tvoja práca
- Zaujímavá práca s fyzickým VLT terminálom aj s jeho backendovou webovou aplikáciou
- Manuálne aj automatizované testy
- Rozvoj testovacích postupov a metodík
- Práca na zákazkách pre významné tuzemské a zahraničné spoločnosti, vrátane štátnych lotérií

Čo Ti ponúkame
- Praktické oboznámenie sa s Landbased aj pre online gaming
- Prácu v príjemnom a neformálnom prostredí (nemáme klasický open space)
- Tvorivé a samostatnú prácu s modernými technológiami
- Pružnú pracovnú dobu
- Pracovisko v centre Brna
- Organizujeme pravidelné teambuildingové akcie aj mimo pracovné prostredie (grilovanie, kino, laser game a ďalšie)
- Možnosť využitia rady ďalších benefitov (školenia, relax zóna s futbalom, úschovňa bicyklov, sprcha, bufet, donáška jedla, mäsiar, jóga a ďalšie)
- Nie sme korporát, máme individuálny prístup ku všetkým našim kolegom a kolegyniam

Prečo práve Teba
- Ovládaš operačný systém Windows na úrovni skúseného užívateľa
- Orientuješ sa v testovaní webových aplikácií
- zvládaš prácu s databázou a SQL
- Máš základná znalosť sieťových protokolov
- Základy programovania (niektorý z OOP jazykov napr. JAVA, .NET, ai) alebo skriptovanie (Visual Basic Scripting, aj) pre vytváranie testovacích nástrojov a automatizáciu testovacích postupov tí nie sú neznáme
- Stretol / a si sa s nejakým change / task tracking nástrojom (JIRA, Mantis, aj)
- Máš skúsenosť s procesom a podporou vývoja software
- Máš znalosť softvérové ​​a hardvérové ​​architektúry
- Si schopný / á porozumieť anglickému textu
- Zaujímaš sa o oblasť športového stávkovania, lotériových a kasínových hier, a pod.
- Znalosť nástrojov pre výkonnostný testovanie webových aplikácií a skúsenosť s C # a .NET vítaná.

Vhodných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Gamblingová spoločnosť zameraná na vytváranie a inováciu vlastných hazardných hier s ich následným použitím na domácej aj zahraničnej pôde.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Adresa spoločnosti

Jégeho 6
821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov