Pridať inzerát

Customer operations specialist - Operátor

Centila, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Miletičova, Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 400 EUR/mesiacFakturant : 1892€ super hrubá mzda
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou operátora je presne a včasné riešenie otázok a sporov týkajúcich sa operácií hazardných hier stanovením a odstránením hlavnej príčiny a poskytne riešenie smerom k internému/externému klientovi.
Poskytuje vynikajúci zákaznícky servis tak aby bolo všetko dodané včas s dodržaním lehôt.
Spolu s tímami pomáha riadiť tok pracoviska a optimalizuje každodenné činnosti.
Predchádzajúce skúsenosti s podobnou pozíciou nutné.

- 2 dni voľna navyše
- čerstvé ovocie na pracovisku
- teambuildingy

Vhodných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Gamblingová spoločnosť zameraná na vytváranie a inováciu vlastných hazardných hier s ich následným použitím na domácej aj zahraničnej pôde.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- tímový hráč
- flexibilita
- zameraný na výsledky
- schopnosť adaptácie v rýchlo sa meniacom pracovnom prostredí

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Adresa spoločnosti

Jégeho 6
821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt