Pridať inzerát

Hlavný účtovník / účtovníčka

CENTEX RS, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rimavská Sobota
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacpo zaškolení a prvých dobrých výsledkoch radi plat zvýšime
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás práca v účtovnej oblasti a máte ambície stať sa v priebehu dvoch rokov hlavným účtovníkom/ účtovníčkou?

AK ÁNO - naša ponuka je pre Vás! Hľadáme kolegu/kolegyňu, na pozíciu:

- správne spracovanie účtovných dokladov
- kontrola zaúčtovaných údajov a príprava daňových priznaní ( daň z príjmov právnických osôb, DPH, cestná daň)
- účtovanie v programe SAP ( prípadne zaučíme, zaškolíme)
- komunikácia s úradmi a audítorskou spoločnosťou
príprava finančných výkazov a podkladov pre audit
- vedenie pokladne
- poskytovanie požadovaných podkladov a reportov pre vedenie spoločnosti
- zodpovednosť za správne spracovanie účtovníctva v súlade s platnou legislatívou
- mzdové účtovníctvo pre cca 50 zamestnancov

- práca v známej, renomovanej spoločnosti s dvadsaťročnou tradíciou, ktorá neustále expanduje
- na Slovensku patrí k popredným dodávateľom v oblasti predaja a servisu poľnohospodárskych strojov
- staviame nové firemné priestory
- máme ústratového a priateľského majiteľa, ktorému na firme veľmi záleží
- budete mať k dispozícii služobné auto
- máme s kolegami zaujímavé spoločné akcie
- v rámci tímu dostanete podporu a priateľský prístup, aby sa Vám dobre darilo

Vieme, že práca hlavného účtovníka je náročná na výkon a zodpovednosť. Nie je to práca pre každého a preto hľadáme človeka, ktorého to skutočne baví a rád robí veci dobre a spoľahlivo. Hľadáme niekoho, kto je lojálny, pracovitý a chce mať stabilnú prácu. Našim klientom dodávame kvalitné produkty a služby a preto sa naša spoločnosť teší veľkej dôvere odberateľov. Tešilo by Vás patriť k nám a byť hrdý na renomovanú firmu? Ak áno - dajte nám vedieť! Hľadáme doteraz úspešnú osobnosť, ktorá už v predchádzajúcej účtovenj oblasti - práci ,dosiahla dobré a preukázateľné výsledky. Nemusíte mať vysokoškolské vzdelanie, pre nás je dôležité, že viete prácu účtovníka robiť, ste ochotný/ochotná sa v prípade potreby naučiť nové veci a odvádzať svoju prácu dobre. Ak ste v tejto práci našli výzvu, my Vám dokážeme zabezpečiť istotu budúcnosti, stabilitu, odborný rast a dobrý príjem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Samostatnosť, zodpovednosť, prehľad o aktuálnej účtovnej legislatíve.
Výhodou je prax vo vedení podvojného účtovníctva, uzávierky DPH a mzdového účtovníctva
veľká výhoda je schopnosť učiť sa a pamätať si
chuť na sebe pracovať
byť ochotný zotrvať, prekonať prvé kroky a prácou priniesť výborné výsledky

CENTEX RS, spol. s.r.o pôsobí na Slovenskom trhu už takmer 20 rokov. Sme stabilná firma v oblasti poľnohospodárskej techniky. Zabezpečujeme predaj, servis, dostupnosť náhradných dielov a poskytujeme rôzne doplnkové služby v uvedenej oblasti, naúzemí celej republiky. Spokojnosť našich zákazníkov predurčujú aj kvalitné značky dodávaných komodít, ktoré nájdete na našej stránke: www.centex.sk (New Holland, Lemken, Krone, ...)
Sme profesionáli vo svojej oblasti a našim cieľom je pomáhať zákazníkom odbornými a rýchlymi službami. Veľký dôraz kladieme na zabezpečenie včasného servisu, včasného dodania náhradných dielov a vysokú kvalitu uskutočnených prác. Našim mottom je: SILNÁ KVALITNÁ TECHNIKA = VAŠA SPOKOJNOSŤ

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt