Pridať inzerát

Predajca náhradných dielov

CENTEX RS, spol. s r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiacNástupná mzda závisí od skúseností a znalostí kandidáta + prémie
  • Termín nástupu: dohodou, ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj náhradných dielov súčasným zákazníkom
- vyhľadávanie nových zákazníkov
- samostatné vyhľadávanie náhradných dielov v katalógoch
- tvorba cenových ponúk
- pravidelná komunikácia so zákazníkmi
- zodpovednosť za predaj produktov v zverenom regióne, okresy BB, BS, BR, ZV, ZC, ZH

Práca v stabilnej spoločnosti s tradíciou a dobrým menom
Možnosť osobného a profesijného rastu a sebarealizácie
Motivujúca mzda / možnosť nadštandardného zárobku
Pravidelné a motivujúce hodnotenie
Školenia a vzdelávanie hradené zamestnávateľom
Sociálny program pre zamestnancov / rodiny
Mobilný telefón, notebook a služobné vozidlo

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú stanovené kritéria zverejnenej pozície.
Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na stretnutie na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárske, poľnohospodárske, lesohospodárske zameranie VÝHODOU, Ekonomické alebo Obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý
Administrácia SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

prax v odbore výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v predaji služieb a tovaru je VÝHODOU
Orientácia / záľuba v poľnohospodárstve, lesohospodárstve a ich technológiách VÝHODOU, aby práca bavila a bola záľubou.
Znalosť termínov poľnohospodárstva, lesohospodárstva a techniky VÝHODOU
Flexibilita, samostatnosť, vytrvalosť a cieľavedomosť
Vysoké pracovné nasadenie
Výborné komunikačné, prezentačné a vyjednávacie zručnosti
Schopnosť zisťovať a počúvať potreby zákazníka - navrhovať a hľadať spolu s ním optimálne riešenia
Tímový hráč
Chuť učiť sa a rásť
Ovládanie cudzieho jazyka je VÝHODOU nie podmienkou

CENTEX RS, spol. s.r.o pôsobí na Slovenskom trhu od roku 1993 ako predajca poľnohospodárskej a lesnej techniky. Okrem predaja zabezpečujeme tiež servis, predaj náhradných dielov a poskytujeme rôzne doplnkové služby v poľnohospodárstve a lesnej technike.
Spokojnosť našich zákazníkov predurčujú aj kvalitné značky dodávaných komodít, ako:
New Holland, Lemken, Krone, Gaspardo, Hardi, Bogballe, Seppi, Maschio, Fliegl, Metaltech, Temak.
Našim cieľom je pomôcť zákazníkom kvalitnými a profesionálnymi službami rýchle sa zorientovať v nových trendoch, pričom veľký dôraz kladieme na zabezpečenie včasného a kvalitného servisu, včasné dodanie všetkých náhradných dielov a vysokú kvalitu uskutočnených prác.
SILA A KVALITNÁ TECHNIKA » VAŠA SPOKOJNOSŤ

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Školská 1503/21
979 01 Rimavská Sobota