Pridať inzerát

Spracovateľ žiadostí o EÚ fondy

CeMS, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10 EUR/hod.
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na vypísanú pozíciu hľadáme osobu, ktorá má skúsenosti s vypracovaním žiadostí a projektov zo štrukturálnych fondov EÚ a projektovým riadením spojeným so štrukturálnymi fondami.
Pri spracovaní žiadosti o NFP bude projektový manažér vykonávať najmä tieto činnosti:
- analýzu potrieb zákazníkov
- analýzu adekvátnych výziev na požiadavky zákazníkov
- analýzu oprávnenosti zákazníka ako žiadateľa pre danú výzvu
- vypracovanie žiadostí
- kompletizácia povinných príloh k žiadostí
- korektné zadanie žiadostí do ITMS v požadovanom termíne
- kontrola úplnosti a zaslanie žiadostí v stanovenom termíne
- projektový manažment pri realizácií projektu
- spracovanie monitorovacích správ a žiadostí o platbu

- Práca z domu
- Práca na živnosť, dohoda, vhodné aj ako práca popri zamestnaní
- Zaujímavý odmeňovací systém

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu prosíme o zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme všetkým záujemcom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Internet - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

samostatnosť pri riešení úloh
príjemné dynamické vystupovanie
komunikatívnosť (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav
kultivovaný písomný prejav
organizovanie a plánovanie práce

Spoločnosť CeMS, s.r.o. je zameraná na certifikáciu systémov manažérstva podľa medzinárodných noriem ISO a na vykonávanie odborných kurzov a seminárov.
Jej cieľom je priniesť na slovenský trh vysokú kvalitu ponúkaných odborných kurzov, nové moderné vyučovacie metódy a prístupy.
Patríme k dynamicky sa rozvíjajúcim spoločnostiam. Sme držiteľmi viacerých akreditácií ku odborným školeniam.
www.cems.sk