Pridať inzerát

District manager sk

celio*

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Bratislava, Bratislava, Slovenská republika
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2 000 EUR/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude náplní Tvojí práce:

  • PERSONALISTIKA - Od výběru k tréninku, rozvoji, motivaci a podpoře Store manažerů(ek) a asistentů(ek) prodeje. Naše týmy jsou rozhodujícím faktorem k tomu, abychom byli úspěšní nebo ne, a proto potřebují maximum Tvojí péče a pozornosti.
  • ANALÝZY A ČÍSLA - Retail se řídí čísly. Umění vyznat se v prodejních ukazatelích je nutností k maximální efektivitě našich prodejen. Je důležité číslům rozumět a ještě důležitější tyto informace předávat a vysvětlovat svým týmům, aby byly úspěšní.
  • VISUAL - Výměny sezóny, slevové období, nové zboží, módní trendy, zákaznické chování a mnoho dalšího ovlivňují vzhled prodejen. Je na Tobě být v obraze a implementovat nápady do svých prodejen.
  • ORGANIZACE - Jelikož budeš muset rozdělit svůj čas pro své prodejny, komunikaci s kolegy z centrály, nábor nových kandidátů a administrativní činnost, je zásadní dobrá organizace a time management.
  • KREATIVITA A INOVACE - Je způsob jakým to děláme nejlepším možným? Mohou tyto nové postupy fungovat? Máme riskovat a zkoušet nový přístup? To jsou otázky, které z Tebe nedělají pouze vykonavatele, ale také inovátora a člověka, který bude posouvat náš byznys dál.

Jaký bys měl být

  • LEADERSHIP -si přirozený lídr a je pro Tebe důležité růst společně se svými lidmi. Chápeš důležitost pozitvní motivace a jsi schopný být ostatní mentorem a oporou, když je potřeba.
  • ANALITICKÉ MYŠLENÍ - Čísla jsou Tvým kamarádem, umíš číst data a víš, jaké jsou v retailu důležité metriky.
  • TAH NA BRANKU A MOTIVACE - Toto není práce pro každého, Prodejny, lidé, administrativa, každý den je jiný. Občas jde do tuhého a je potřeba energii dostat se zpět na vrchol.
  • PRAGMATISMUS & ORIENTACE NA VÝSLEDKY - Je důležité nezapomínat na cíle a co stojí za jednotlivými kroky. To Ti pomůže dosáhnout cílů jednodušeji a rychleji.

Co ti nabízíme

  • Mzda a benefity
  • Stravenkový paušál
  • Auto i pro soukromé účely
  • Notebook a telefon
  • Výrazné slevy na naše produkty

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou