Pridať inzerát

Asistent/ka - 4 hod denne (flexibilne)

CEIS Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mlynské nivy 5, Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 01.02.2022
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť CEIS Slovakia hľadá šikovného nového kolegu / kolegyňu na vedenie našej malej kancelárie.

* zabezpečovanie plynulého chodu administratívnych prác
* administratívna a organizačná podpora kolegov
* jednoduchá fakturácia - príjmanie a vystavovanie, sledovane úhrad
* jednoduché bankové platby, vedenie finančného súhrnu
* komunikácia (písomná a telefonická) s materskou firmou a účtovníkom
* príprava prezentácií, podkladov, zmlúv a ponúk
* evidencia a zakladanie dokumentov
* prijímanie klientov a zabezpečenie meetingov v priestoroch firmy
* ostatné administratívne a operatívne zadania.

* flexibilný pracovný čas
* možnosť čiastočne pracovať z domu
* práca v business centre Bratislavy

1 výberové kolo osobne. Prosím zašlite životopis v slovenskom alebo anglickom alebo maďarskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Presnosť, komunikatívnosť, prehľad.

CEIS Slovakia patrí do skupiny Central European Investment Services s centrálou v Budapešti. Hlavným profilom je pomoc zahraničným investorom - štátne dotácie, fondy EÚ, prieskumy trhu. Odborné poradenstvo poskytujeme pre celý región Strednej a Východnej Európy. Spolupracujeme s investičnými agentúrami, ministerstvami, veľvyslanectvami, takže práca je veľmi pestrá a medzinárodná.

Bratislavská kancelária funguje od jesene 2021 s mladým týmom (zatiaľ 2 zamestnanci) a čaká na nového kolegu.

www.ceis.sk
www.ceis.hu

Počet zamestnancov

2 zamestnanci