Pridať inzerát

Vedúci/vedúca Vzdelávacieho centra Zaježová

CEEV Živica

  • Miesto práce: Vzdelávacie centrum Zaježová, Pliešovce-Polomy
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: október 2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka, ktorý by rád a so srdcom viedol prevádzku Vzdelávacieho centra Zaježová. Naše centrum vzniklo prestavbou bývalej gazdovskej usadlosti na moderné eko centrum s prevádzkou priateľskou k životnému prostrediu. V centre sa koná ročne 100 seminárov, workshopov a školských pobytov pre 2500 návštevníkov z celého Slovenska, ale aj zahraničia.

Vedúci/vedúca bude mať na starosti:
- zastrešenie a vedenie ubytovaco-stravovacieho zariadenia Vzdelávacieho centra Zaježová s kapacitou 37 lôžok;
- personálne vedenie 6-členného tímu zabezpečujúceho technický chod centra;
- tvorba ročnej programovej náplne centra;
- robenie rezervácií pobytov, riešenie platby záloh a komunikácia s organizátormi workshopov, seminárov a školských pobytov konajúcimi sa v centre;
- komunikácia a riešenie všetkých záležitostí týkajúcich sa samotnej prevádzky centra s príslušnými úradmi;
- finančný manažment, strategické plánovanie rozvoja centra a jeho realizácia;
- zabezpečenie propagácie centra.

Budete robiť prácu, ktorá má zmysel a zároveň ponúkame:
- prácu v malom a dynamickom kolektíve na stredoslovenských lazoch, ale zároveň budete súčasťou veľkej environmentálnej organizácie Centrum environmentálnej a etickej výchovy Živica;
- príjemné pracovné prostredie - prácu v perspektívnom, modernom a ekologickom zariadení umiestnenom v bývalej gazdovskej usadlosti na stredoslovenských lazoch;
- bezplatné vegetariánske stravovanie v práci.

Štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom zasielajte prosím do stredy 7.9.2022 na adresu [email protected]

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní a pozvaní na osobný pohovor, ktorý sa uskutoční v septembri.

Zaslaním Vášho životopisu súhlasíte so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

environmentalistika, hotelierstvo, manažment

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prevádzkar, projektový manažér, tímlíder

Počet rokov praxe

2

- vysoké pracovné nasadenie, otvorenosť k zmenám;
- spoľahlivosť, zodpovednosť, úplná samostatnosť, kreativita, časová flexibilita - nutnosť byť v práci počas výmeny jednotlivých seminárov v centre;
- zvládanie stresu a nárazovej práce najmä počas letných prázdnin a pred víkendami;
- tímový hráč.

Zelená škola je najväčší environmentálne - výchovný program na Slovensku určený pre materské, základné, stredné aj špeciálne školy. Robíme dlhodobé zmeny, nie jednorazové aktivity. Viac info: www.zelenaskola.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov