Pridať inzerát

Manažer provizního prodeje pro Slovensko

Čedok a.s.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Bratislava
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 400 - 1 600 EUR/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Cestovní kancelář Čedok a.s. Praha rozšiřuje své služby a hledá MANAŽERA PROVIZNÍHO PRODEJE PRO SLOVENSKO.

Čedok je nejstarší cestovní kanceláří u nás a nabízí klientům služby již od roku 1920. Přidejte se k nám do týmu a podpořte rozjezd v další zemi.

Nabízíme samostatnou práci při propagaci naší cestovní kanceláře na Slovensku - nabídka a prodej zájezdů a dalších služeb cestovního ruchu; akviziční činnosti v rámci SR, koordinace provizního prodeje.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe v oboru cestovního ruchu min 5 let
  • Znalost trhu cestovního ruchu a agenturního prodeje
  • Příjemné vystupování
  • Řidič. oprávnění sk. B
  • Ochotu cestovat
  • Znalost jazyka AJ podmínkou

Termín nástupu - dohodou

Druh pracovního poměru -pracovní smlouva, živnostenský list

Vhodné i jako částečný úvazek

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou