Pridať inzerát

Hľadáme osobu, ktorá rada varí - kuchár / kuchárka

CÉDER s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.5 EUR / hodinová mzda v ČISTOM! Je možnosť dohody ohľadne mzdy( buď hodinová sadzba alebo fixný mesačný plat )
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme osobu, ktorá rada varí a chce si PRIVYROBÍ!
Nemáme konkrétnu predstavu o osobe, môže to byť chlap / žena / mladšia či staršia osoba , kľudne aj dôchodca.
Ide len o POOBEDŇAJŠIE/VEČERNÉ varenie (na cca 4 hodiny ) jednoduchých jedál, ktoré bežne varíme všetci doma.

Ubytovaní hostia majú na výber MENU z 3 jedál NA VEČERU.
Jedlá si vyberajú, už pri raňajkách, to znamená, že ráno je známe pre koľko osôb sa varí a čo presne. Maximálny počet večerí je okolo 35-40 porcií v daný večer:

Dôležitá podmienka aby osoba bola z blízkej oblasti Tatranskej Lomnice, čiže nemala problém s dochádzaním.

Všetky bližšie informácie vysvetlím na osobnom stretnutí aj finančne ohodnotenie.
Je možnosť dohody ( buď hodinová sadzba alebo fixný mesačný plat )

-Zabezpečujeme stravu a pitný režim počas pracovnej doby.
-Plus koncoročné finančné odmeny do 400€ podľa výkonu práce.
-Plus nefinančné darčeky, ktoré určite potešia.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár, pomocný kuchár, hotelierstvo

Spoločnosť prevádzkujúca penzion Wellness Mountain Cottage Ceder.

www.cottageceder.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tatranská Lomnica
059 60 Vysoké Tatry

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Natália Sisák Veme
Tel.: +421904375975
E-mail: poslať životopis