Elektotechnik - obsluha a údržba elektrocentrál na zakázkách

CE.ENERGY SLOVAKIA, s.r.o.

  • Miesto práce: Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 11 EUR/hod.
  • Termín nástupu: Nástup možný ihneď.
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonávanie preventívnej údržby, revízie a opravy mobilných elektrocentrál, svetelných veží
• bežná údržba servisných vozidiel (Land Rover Discovery) a prívesov
• realizácie zákaziek, dohľad, doplňovanie paliva (po celej SK a ČR):
- prevzatie zákazky z obchodu a logistiky
- prevoz centrály na miesto určenia zákazníkom
- pripojenie centrály na zariadenie zákazníka, prípadne zaškolenie technika zákazníka na obsluhu
- dohľad na beh centrály, doplnenie PHM
- komunikácia so zástupcami zákazníka
- ukončenie činnosti a prevoz centrály do depa
- administratívna činnosť k zákazke v interných systémoch, podklady pre fakturáciu a i.
- držanie pohotovosti podľa interného plánu pohotovosti

ČO POŽADUJEME?
• technické vzdelanie elektro (ÚSO, SO, VŠ)
• vyhláška 50 § 6 a (alebo) 8 podmienkou
• vodičský preukaz skupiny B, E (možno rozšíriť vo firme)
• osvedčenie ADR vítané
• znalosť práce na PC (výhodou znalosť OS Mac)
• schopnosť orientácie v technickej dokumentácii
• schopnosť plánovania
• samostatnosť, zodpovednosť a trestná bezúhonnosť
• vysokú mieru starostlivosti a spoľahlivosti vzhľadom k priamemu kontaktu s technikou

ČO PONÚKAME:
• vysoké finančné ohodnotenie
• zázemie v stabilnej spoločnosti
• voľnú pracovnú dobu podľa plánovania zákaziek
• možnosť osobného rastu
• spoločnosť je lídrom v odbore a poskytuje dynamické pracovné prostredie, v ktorom budete mať prístup k najnovším technológiám a nástrojom.

Nástup možný ihneď.

Pokiaľ Vás zaujíma táto pozícia, veľmi sa tešíme na Vás životopis.

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy posielajte na zmirceva@ce.energy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika a energetika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

flexibilita
samostatnosť
práca na PC

Spoločnosť CE.ENERGY Slovakia, s.r.o. ponúka na slovenskom a českom trhu dodávky alternatívnej elektrickej energie. Je lídrom v odbore a poskytuje dynamické pracovné prostredie, v ktorom budete mať prístup k najnovším technológiám a nástrojom.

Adresa spoločnosti

Suché Mýto 1
81103 Bratislava