Pridať inzerát

Účtovník

CD - profil s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: 1. mája, Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 740 - 1 300 EUR/mesiac740 - 1 260 EUR/mesiac + variabilná zložka mzdy 0-70% (v rámci skúšobnej doby bude upravená v závislosti od skúseností a odbornosti uchádzača)
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie a evidencia došlých faktúr
- účtovanie a vystavovanie odoslaných faktúr
- účtovanie bankových výpisov
- vyúčtovanie platieb bankovými kartami
- príprava prevodných príkazov
- účtovanie interných dokladov
- príprava podkladov pre spracovanie mesačných výkazov k DPH a uzávierkových prác
- príprava výkazov pre Štatistický úrad SR
- evidencia poistných zmlúv

- polročné a koncoročné odmeny podľa výkonu firmy a individuálneho výkonu pracovníka
- letná a zimná celozávodná dovolenka
- príspevok na cestovné alebo ubytovanie pri splnení stanovených podmienok
- odmeny pri životných a pracovných jubileách
- stravovanie v areáli spoločnosti

Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Vašu žiadosť evidujeme v zmysle ochrany osobných údajov a v prípade splnenia požadovaných kritérií na uvedenú pracovnú pozíciu Vás budeme telefonicky kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo, finančný manažment

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Základy

Počet rokov praxe

2

znalosti platnej legislatívy v oblasti daní a účtovníctva
zodpovednosť
analytické myslenie
samostatnosť
flexibilita
vysoké pracovné nasadenie

Hlavnou činnosťou spoločnosti CD - profil s.r.o. je tvárnenie plechu za studena, použitím technológie valcovania a lisovania.
Sme dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť s 25 ročnou históriou a perspektívou rozvoja do budúcnosti.
Naším hlavným rozvojovým potenciálom sú kvalifikovaní zamestnanci a využívanie vlastných technológií a zariadení.
Produktové portfólio tvoria otvorené, zatvorené, zvárané, dierované a lisované profily, ktoré sa využívajú v strojárskom, nábytkárskom, poľnohospodárskom, stavebnom a elektrotechnickom priemysle.
Export spoločnosti tvorí 70 % objemu produkcie. Naše výrobky vyvážame do 20 štátov celého sveta. V súčasnosti máme viac ako 240 zamestnancov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

1. mája 2070
031 01 Liptovský Mikuláš