Pridať inzerát

Zákaznická linka (Praha)

CCC Slovakia, s. r. o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha 9, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 520 EUR/měsíc
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovního poměru: zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kolegyně nebo kolega na pozici Customer Finance Specialist ve společnosti CCC Czech se bude starat především o finance spojené s e-shopem. Zodpovědně pracuje se všemi finančními systémy, pečlivě kontroluje správnost veškerých finančních údajů e-shopu a také dodržujete veškeré zásady komunikace se zákazníky.

Součástí práce je kontrola párování plateb a objednávek, případně ruční párování, dále vytváření a exportování platebních příkazů. V merku má také faktury nevyzvednutých objednávek. Kontroluje vratky, vrací peníze.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky (protože čokolády v šuplíku není nikdy dost)
Multisportku (protože sauna po práci přijde vhod)
Kredity ve flexi passech (kino zdarma jupí!)
6 sick days (někdy přijdou vhod)
Slevové kartičky na naše produkty (bez komentáře)
Možnost home office (když prší a tobě se nechce na MHD)
Firemní obuv (ještě aby ne!)
Jazykové kurzy na naše náklady (back to school)
Prémie (měsíčně nebo půl ročně)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Zákaznický servis

CCC nabízí zboží, které milují nejen ženy, ale také muži a děti.
Bot a kabelek není nikdy dost a my o tom chceme ujistit také své zákazníky.

Společnost CCC patří k nejrychleji rostoucí síti prodejen obuvi nejen v České republice, ale také ve světě, kde vlastní více než 1000 prodejen po střední a východní Evropě. Pod naše křídla spadá společnost eobuv.cz, která nedávno otevírala první kamenný obchod v České republice v Praze na Smíchově. Dále se společnost rozrostla o značku Halfprice. V prodejnách Halfprice nabízíme zboží luxusních značek a vybere si u nás i ten nejnáročnější zákazník. Spolupracujeme s řadou módních značek od Modivo až po Sprandi.

Jsme dynamická firma, která nabízí perspektivní pracovní místa ve stabilním mezinárodním prostředí s možností kariérního růstu a osobního rozvoje. Zaměstnanci u nás mají možnost využívat řadu firemních benefitů.
Více informaci o naší společnosti a sortimentu najdete na: www.ccc.eu/cz.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců