Pridať inzerát

Team leader

CCC Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 925 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie niekoľko členného tímu
Zaškoľovanie a motivácia zamestnancov
Aktívna podpora predaja
Dohľad nad dodržiavaním štandardov
Spolupráca s vedením
Rozvoj predajných znalostí
Budovanie značky a image spoločnosti
Zodpovednosť za výsledky tímu

Zamestnanecké výhody, benefity

Skúsenosti v novej oblasti a novej predajni
Možnosť zdokonaliť svoje schopnosti
Manažérsku prax
Nové znalosti a skúsenosti
Skúsenosť v novom prostredí
Atraktívne finančné ohodnotenie
Skúsenosti s rozjazdom nového projektu
Zručnosti v oblasti hodnotenia a motivácie

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

CCC nabízí zboží, které milují nejen ženy, ale také muži a děti.
Bot a kabelek není nikdy dost a my o tom chceme ujistit také své zákazníky.

Společnost CCC patří k nejrychleji rostoucí síti prodejen obuvi nejen v České republice, ale také ve světě, kde vlastní více než 1000 prodejen po střední a východní Evropě. Pod naše křídla spadá společnost eobuv.cz, která nedávno otevírala první kamenný obchod v České republice v Praze na Smíchově. Dále se společnost rozrostla o značku Halfprice. V prodejnách Halfprice nabízíme zboží luxusních značek a vybere si u nás i ten nejnáročnější zákazník. Spolupracujeme s řadou módních značek od Modivo až po Sprandi.

Jsme dynamická firma, která nabízí perspektivní pracovní místa ve stabilním mezinárodním prostředí s možností kariérního růstu a osobního rozvoje. Zaměstnanci u nás mají možnost využívat řadu firemních benefitů.
Více informaci o naší společnosti a sortimentu najdete na: www.ccc.eu/cz.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov