Pridať inzerát

International HR Business Partner HalfPrice CZ & SK

CCC Slovakia, s. r. o.

  • Miesto práce: Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HR Business Partner je z polovice zameraný na HR a z druhej polovice za biznis. V pôsobnosti Business Partnera sú ľudia, ich kariérne posuny, nábory, dochádzky, zaškoľovanie a rôzne organizačné záležitosti. Je to svet riešenia úloh a výziev spojených so životným cyklom zamestnancov, od ich nástupu až po odchod z firmy.

Aktívna komunikácia s centrálou v Poľsku. Personálna práca. Od analýzy potrieb po realizáciu taktických rozhodnutí. Náborový proces a jeho príprava i realizácia. Rozvoj súčasných kolegov, nových kolegov a ich neustála podpora. Zaškoľovanie, a to nielen z hľadiska pracovno právnej administratívy. Reporting. Employer branding a HR marketing značky HalfPrice.

• Manažérsku a projektovú prax
• Možnosť zdokonaliť svoje jazykové schopnosti
• Možnosť rozhodovať o dôležitých a strategických otázkach
• Skúsenosť so spoluprácou s kolegami v tuzemskej centrále a v zahraničí
• Atraktívne finančné ohodnotenie a motivačné prémie
• Výhody spojené s fashion svetom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

HR, personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

CCC nabízí zboží, které milují nejen ženy, ale také muži a děti.
Bot a kabelek není nikdy dost a my o tom chceme ujistit také své zákazníky.

Společnost CCC patří k nejrychleji rostoucí síti prodejen obuvi nejen v České republice, ale také ve světě, kde vlastní více než 1000 prodejen po střední a východní Evropě. Pod naše křídla spadá společnost eobuv.cz, která nedávno otevírala první kamenný obchod v České republice v Praze na Smíchově. Dále se společnost rozrostla o značku Halfprice. V prodejnách Halfprice nabízíme zboží luxusních značek a vybere si u nás i ten nejnáročnější zákazník. Spolupracujeme s řadou módních značek od Modivo až po Sprandi.

Jsme dynamická firma, která nabízí perspektivní pracovní místa ve stabilním mezinárodním prostředí s možností kariérního růstu a osobního rozvoje. Zaměstnanci u nás mají možnost využívat řadu firemních benefitů.
Více informaci o naší společnosti a sortimentu najdete na: www.ccc.eu/cz.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov