Pridať inzerát

Prekladateľ, tlmočník: slovensko-poľský jazyk

CCC Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacPo skúšobnej dobe bude mzda navýšená o 100 €
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preklad marketingových textov z poľského do slovenského jazyka, preklad obchodných podmienok, klauzúl a iných zadaných textov z poľského do slovenského jazyka a naopak.

práca z domu,
profesionálne školenie,
práca s množstvom zaujímavých ľudí,
stabilné podmienky zamestnania,
zamestnanecké zľavy na produkty dostupné na stránkach eobuv.sk a modivo.sk,
program školení pre zamestnancov,
slobodná atmosféru - tykáme si;

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2021 (ostáva ešte 36 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prekladateľstvo, tlmočníctvo

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Poľský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

výborná znalosť slovenského a poľského jazyka slovom i písmom,
dokonalá schopnosť tvorby textu, kreativita a cit pre detail,
schopnosť rozpoznania gramatických, ortografických a interpunkčných chýb pri realizácii korektúr,
samostatná organizácia práce,
dodržiavanie termínov,
plnenie stanovených cieľov,
sebadisciplína a zodpovednosť,
znalosť nástrojov Google umiestnených na serveri a programov MS Office,
pracovné skúsenosti na podobnej pozícii,
veľká výhoda je realizácia vlastných prekladateľských projektov;
záujem o módu a sledovanie módnych trendov,

Spoločnosť CCC patrí medzi špičkové a veľmi dynamické fashion značky pôsobiace na retailovom trhu i v online. Viac ako 140 predajní CCC na Slovensku a v Českej republike nemožno prehliadnuť a aktuálne sa rozbiehajú nové projekty s ambicióznymi cieľmi rozvoja.
Uplynulé obdobie, ktoré bolo objektívne veľmi zložité, naše aktivity nespomalilo, ale naopak, prinieslo nám nový silný vietor do plachiet a začali sme realizovať nové aktivity. Chcete ísť do toho spoločne s nami?
Ak je svet marketingu, a to najmä nových komunikačných kanálov, sociálnych sietí a influencerov vaša parketa, máte radi módu a sledujete fashion trendy, vyznáte ako v oblasti retailu tak aj v online predaji, a navyše dokážete výborne komunikovať a vyjednávať, čaká táto príležitosť možno práve na vás.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CCC Slovakia, s.r.o.
Ivanská cesta 16
82104 Bratislava