Predavač/ka, pokladník/čka na plný úväzok 38 hodín týždenne v predajni obuvi CCC Lamač Bratislava

CCC Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 731,5 EUR/mesiac731,50€ (základná mzda + osobné ohodnotenie) + obratové a kvartálne prémie až do výšky 380€/Q
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- máte skúsenosti s predajom, alebo veľkú chuť sa do toho pustiť?
- ste priateľský, aktívny a nevadí Vám rýchle tempo práce?
- máte radi v práci rôznorodosť, kde nie je čas na nudu?
- dokážete vytvoriť príjemnú atmosféru a pomôcť nájsť zákazníkom presne to, čo im urobí radosť?

- pevnú a spoľahlivú podrážku = STABILNÁ ZÁKLADNÁ MZDA,
- zvršok z pevnej kože = FLEXIBILNÉ OBRATOVÉ PRÉMIE PODĽA VÝKONU,
- veľa atraktívnych doplnkov = ŠIROKÁ ŠKÁLA BENEFITOV,
- motivačné obratové prémie,
- výrazná zamestnanecká zľava na nákup výrobkov v sieti CCC,
- jubilejné prémie,
- príplatok za odpracované roky,
- odmena za doporučenie nového zamestnanca,
- odmena za aktívnu ochranu majetku,
- odmena za dobré inventúrne výsledky,
- možnosť rýchleho kariérneho rastu,
- možnosť kvalitného firemného vzdelávania,
- karta Multisport do športových a relaxačných centier.

Ak miluješ módu, potom neváhaj a pošli svoj životopis pomocou odpovedajúceho formulára "Poslať spoločnosti životopis". Ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.5.2021 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické výhodou

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie,
- ústretový prístup k zákazníkom,
- skúsenosti s predajom a obsluhou zákazníka,
- časovú flexibilitu (práca aj počas víkendov) a ochota učiť sa nové veci,
- manuálna zručnosť,
- schopnosť tímovej práce.

Spoločnosť CCC ponúka rôzne štýly obuvi podľa najnovších módnych trendov určenej všetkým, ktorí hľadajú niečo výnimočné, kvalitné a cenovo dostupné. Súčasťou sortimentu CCC sú taktiež módne doplnky a široký výber kabeliek a tašiek, ošetrovacie krémy a ďalšie prostriedky starostlivosti o obuv.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ivánska cesta 16
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Elena Wieja
Tel.: +421911146019
E-mail: poslať životopis