Pridať inzerát

GIS špecialista

CBS spol, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kynceľová
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacZáleží len na vás, chceme mať dobre zarábajúcich ľudí.'. Efektívni ľudia si u nás zarobia aj 1300 eur a viac. Pláca sa odvíja od výkonu.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konzorcium CBS sa skladá z 3 slovenských a 1 českej firmy. Sme vydavateľstvo, kreatívne grafické štúdio a letecká spoločnosť. Spolu s českou firmou sme najväčší výrobca ručne maľovaných máp v Európe. Okrem iného vydávame aj knihy dvoch edícií /letecké a čarovné/. V Českej republike pôsobí od roku 2011 naša dcérska spoločnosť.
Od 26.10.2016 sme sa ako vydavateľstvo CBS stali majiteľmi kartografickej časti podniku VKÚ a.s. a ochrannej známky VKÚ pre mapy. Založili sme dcérsku spoločnosť VKÚ Harmanec, s.r.o., ktorá nadväzuje na činnosti Vojenského kartografického ústavu, ako aj spoločnosti VKÚ a.s.

Ponúkame veľmi zaujímavú prácu s originálnymi projektami, ktoré prezentujú krásy Slovenskej republiky.
Hľadáme spoľahlivého človeka, ktorý sa vyzná v odbore a chce sa podielať na tvorbe našich produktov.

Čo bude náplňou Vašej práce?
- Editácia údajov – tvorba nových údajov a editácia už vytvorených údajov (topologicky správne).
- Vizualizácia (tvorba kompozícií a kartograficky správnych výstupov).
- Základné priestorové analýzy (vektorové – pre riadené výbery a rastrové základné v rámci mapovej algebry / znalosť systému QGIS výhodou).
- Základné znalosti práce v SQL (pre využitie v priestorových analýzach).

Práce je tu naozaj dosť, u nás sa nudiť nebudete:)
Nikto Vám nebude stáť za chrbtom, avšak vyžadujeme kvalitnú prácu.
Ohodnotený/á budete len na základe vykonanej práce.
Prečo by sme Vás mali okliešťovať fixnou mzdou, keď môžete zarábať oveľa viac?

Riadime sa mottom "Ako dobre produkujem, tak dobre sa mám". Upozornenie: Pracovná pozícia vhodná naozaj len pre tých najšikovnejších.
Ak viete, že na to máte, prihláste sa ešte dnes. Pošlite nám svoje CV, motivačný list a 3 ukážky toho najlepšieho z Vášho portfólia na praca@cbs.sk

Sme spoločenskí a sympatickí ľudia ťahajúci za jeden povraz a kráčajúci za jasnými cieľmi.
Pozrite si video o nás - https://www.youtube.com/watch?v=yYAit153SHA&t=63s
Video z nášho Vianočného večierku - https://www.youtube.com/watch?v=WIPSI4rZ4_Y.
Viac o nás sa dozviete aj tu: http://www.cbs.sk/kariera/
Máme stanovenú víziu a chceme expandovať. Ponúkame Vám priestor na realizáciu, jedinečný a krásny produkt, príspevky na vzdelávanie, ľudský prístup, školenia, celofiremné akcie, kávu zadarmo:) a hlavne možnosť. Možnosť byť úspešný/ á .

Najlepšia rada ako získať toto miesto - Buďte úprimný/á a buďte sám/sama sebou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
OpenOffice.org Calc - pokročilý
QGIS - pokročilý
PostGIS - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

VŠ vzdelanie technického zamerania
Skúsenosti s prácou v QGIS
Skúsenosť s prácou v PostGIS výhodou
Komunikačné zručnosti
Schopnosť riešiť problémy
Precíznosť
Samostatnosť

Motto CBS: Jedinečný pohľad na krajinu

Hlavnou víziou spoločnosti CBS spol, s.r.o. je vytvárať originálne produkty, ktoré pomáhajú rásť cestovnému ruchu. Propagujeme krásy krajiny, podporujeme rozvoj cestovného ruchu a pomáhame spoločnostiam a samosprávam zviditeľniť sa vo svojom regióne.

Vytvárame originálne produkty, ktoré umožnia ľuďom vidieť svet inak, originálne a v krajších farbách. Či už sú to ručne maľované mapy, fotografie, knihy, videá, alebo iné propagačné materiály, všetky tieto produkty propagujú to pekné a hodnotné, čo v regióne je. Zároveň dávame dôraz na to, aby všetky naše produkty boli aj prakticky využiteľné, aby slúžili ľuďom a uľahčovali im život. Hoci sú to nákladné umelecké diela s vysokou hodnotou, vďaka našej obchodnej stratégii a našim partnerom, ich dostávame k veľkému množstvu ľudí. Umožňujeme im vidieť svet taký, aký naozaj je - originálny, farebný a krásny. A vieme to dosiahnuť hlavne preto, lebo všetci svoju prácu robíme srdcom.
Mottom našej práce je Originalita tvorená srdcom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kynceľová 54
974 01 Kynceľová