Pridať inzerát

Digital Marketing Specialist

CBRE s.r.o.

  • Miesto práce: UNIQ Staromestská, Staromestská 3, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 350 EUR/mesiaczáleží nám na individuálnom prístupe a individuálnych skúsenostiach, preto je výška odmeny len základnou informáciou, ktorú sme povinní komunikovať, no konečná suma závisí od vybraného kandidáta a jeho/jej schopností (+ koncoročný bonus viazaný na výsledky práce)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho dynamického marketingového tímu hľadáme prokatívneho a energického digitálneho špecialistu, ktorý je zručný aj v sociálnych médiách. Skúsenosti a znalosti výkonnostného online marketingu z B2B oblasti sú viac ako vítané. Medzi úlohy digitálneho marketingového špecialistu patrí:
- Participácia na vytváraní a realizácia digitálnej stratégie v súlade s obchodnými cieľmi spoločnosti a jednotlivých oddelení
- Príprava, správa a vyhodnotenie marketingových kampaní v Google Ads a na sociálnych sieťach
- Vývoj webových stránok a ich optimalizácia pre konverziu
- Reporting v Google Data studio a v Exceli, spracovanie a analýza dát zo CRM
- Intenzívna spolupráca s manažérmi iných oddelení pri identifikácií cieľov a potrieb a plnení ich požiadaviek
- Ďalšie úlohy podľa nariadení vedenia spoločnosti

Sme poradenská spoločnosť v oblasti komerčných nehnuteľností. Našim klientom poskytujeme komplexné služby. Pri všetkom, čo robíme sa snažíme dostať zo seba to najlepšie a dodať prvotriedny servis našim klientom. Na to, aby sme mohli mať spokojných a prosperujúcich klientov musíme mať najprv spokojných a prosperujúcich zamestnancov. Budujeme inovatívne prostredie pre našich zamestnancov, ktorí potom prichádzajú s čerstvými nápadmi pre klientov.
Naše priestory sú navrhnuté tak, aby sa v nich zamestnanci cítili dobre, aby mali možnosť sa rozvíjať a aby sa priestor prispôsobil ich potrebám, nie naopak.
Na to, aby zamestnanci mohli rásť, musia sa ďalej vzdelávať – máme preto prepracovaný systém ďalšieho vzdelávania, ktorý poskytuje našim zamestnancom širokú škálu tém a taktiež možnosť výmenných programov v rámci spoločnosti.
Aby sa naši zamestnanci vedeli ľahšie uvoľniť aj v práci, máme pre nich pripravené masáže na pracovisku a Multisport kartu.
Máme flexibilnú pracovnú dobu a flexibilné pracovné miesta, aby každý mohol robiť tak, ako mu najviac vyhovuje – vrátane možnosti home office.
Pri dôležitých životných udalostiach poskytujeme dni voľna navyše, a za odpracované roky máme dovolenku extra, či sabbatical.
Pri narodení dieťaťa dáme kolegovi alebo kolegyni príspevok vo forme bonusu, rovnako aj pri odporučení nových kolegov – tešíme sa z každého prírastku
Ak to situácia umožňuje, radi sa stretávame aj s kolegami, s ktorými nezdieľame kancelárie pri rôznych druhoch teambuildingových a sociálnych aktivít.
Máme možnosť zapojiť sa do rôznych dobrovoľníckych aktivít a ďalšie iné benefity.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, PR, komunikácia

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Komunikačné zručnosti v slovenskom aj v anglickom jazyku (nutnosť používania oboch jazykov na dennej báze)
Dobrá znalosť a skúsenosti v prostredí digitálneho marketingu - hlavne Google Analytics, Google Ads, My Business, Data Studio, Trends, Facebook Business, LinkedIn a ďalšie platformy
Znalosť Excelu na pokročilej úrovni
Dobré analytické zručnosti a schopnosť uplatniť ich pri riešení každodenných úloh a reportingu
Schopnosť čítať a vyvodzovať spoľahlivé závery z poskytnutých dát a schopnosť prezentovať tieto údaje jasným a zrozumiteľným spôsobom
Schopnosť rýchlo sa učiť, pracovať samostatne a prioritizovať stanovené úlohy

Chceš byť aj ty súčasťou spoločnosti, ktorá určuje trendy v oblasti inovatívneho pracovného prostredia?

My v CBRE sa na oblasť nehnuteľností pozeráme ako na príležitosť získať omnoho viac. Viac šťastných a produktívnych zamestnancov. Viac spokojných klientov. Vyššie výnosy. Preto je našou víziou posúvať priestor, v ktorom ľudia pracujú a podnikajú. A to všetko cez inovatívne riešenia, ktoré odhalia skrytý potenciál každej nehnuteľnosti.

CBRE Group, Inc. je svetovo najväčšia komerčná spoločnosť, ktorá poskytuje realitné služby a investície. V roku 2019 dosiahla tržby v hodnote 23.9 mld. USD. Má viac ako 100 000 zamestnancov (okrem pridružených spoločností). Spoločnosť CBRE je od roku 2008 zaradená do rebríčka Fortune 500, pričom v roku 2019 sa umiestnila na 146. mieste. Už 19 rokov po sebe je spoločnosťou Lipsey Company zvolená za najlepšiu značku v odvetví a päť rokov v rade je menovaná za jednu z „najobdivovanejších spoločností“ rebríčka Fortune na realitnom trhu. S jej akciami sa obchoduje na Newyorskej burze pod symbolom „CBRE“.

CBRE na Slovensku zamestnáva viac ako 170 zamestnancov v Bratislave, Košiciach a Banskej Bystrici. CBRE tu ponúka širokú škálu integrovaných služieb vrátane transakcií a projektového manažmentu; správy nehnuteľností; investičného manažmentu; posudzovania a ohodnocovania; lízingu nehnuteľností; strategického poradenstva; predaja nehnuteľností; hypotekárnych služieb a služieb rozvoja. Spravuje 22 komerčných a kancelárskych budov.

Slovenská pobočka CBRE je držiteľom ceny CIJ Awards SLOVAKIA 2017 v týchto kategóriách: Best Office Power Broker Team of the Year, Best Warehouse Power Broker Power Team of the Year, Property Management Company of the Year a Best Fit out of the Year. V roku 2018 spoločnosť získala ďalšiu cenu CIJ Awards SLOVAKIA v kategórii Best Retail Power Broker Team of the Year.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CBRE s.r.o.
Staromestská 3
81108 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Polakovičová
E-mail: poslať životopis