Pridať inzerát

Junior tester / administrátor online kasína

CBG, spol. s r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- testovanie funkcionality všetkých súčastí webovej stránky online kasína
- testovanie frontendu webovej stránky pomocou automatizovaných testovacích nástrojov a manuálneho testovania na fyzických zariadeniach
- testovanie synchronizácie dát medzi kasínovou platformou a hernými servermi
- testovanie vkladov a výplat
- testovanie nastavení, rozosielania emailov, platobných metód a bonusov
- komunikácia s dodávateľmi hier a platobných metód
- testovanie správnosti reportovaných herných výsledkov
- testovanie správnosti implementácie aktuálnej legislatívy
- spolupráca pri hľadaní riešení nájdených problémov
- postupné prebratie administrácie online kasína

- priateľská a neformálna atmosféra
- firemný mobilný telefón
- káva a čaj na pracovisku
- po zapracovaní možný čiastočný homeoffice

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite Váš životopis e-mailom na adresu [email protected] Vybratých kandidátov budeme kontaktovať za účelom osobného pohovoru. Zaslaním svojich materiálov dávate našej spoločnosti súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Vaše údaje budeme spracovávať po dobu 3 mesiacov a následne budú zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- podmienkou je základný rozhľad vo webových a IT technológiách a základy práce s PC
- výhodou, ale nie podmienkou sú predošlé skúsenosti s manuálnym a automatizovaným testovaním frontendu (napr. pomocou nástrojov Selenium, Cypress alebo Browserstack), s administráciou alebo vytváraním webovej stránky
- kritické a analytické myslenie
- zmysel pre detail
- zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita,
- schopnosť efektívnej komunikácie
- vysoké pracovné nasadenie
- ochota vzdelávať sa v IT oblasti
- čistý register trestov

Prevádzkovanie výherných automatov a online kasína