Pridať inzerát

Čašníčka / Čašník

CBG MR, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 762 EUR/mesiac13,- € osobné ohodnotenie + príplatky + mesačné odmeny.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha hostí
- komunikácia so zákazníkmi
- príprava nápojov
- práca v nepretržitej prevádzke (práca aj v nočných hodinách)
- celková starostlivosť o bar a rajón ....

- práca v stabilnej spoločnosti
- práca v mladom kolektíve
- príjemné pracovné prostredie
- dochádzkový bonus

V prípade Vášho záujmu nám prosím pošlite svoj životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Vybraných kandidátov budeme kontaktovať za účelom osobného pohovoru. Zaslaním svojich materiálov dávate našej spoločnosti súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Vaše údaje budeme uchovávať po dobu 3 mesiacov a následne budú skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Chuť a ochota pracovať, samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť, zmysel pre poriadok a čistotu, pracovné nasadenie, časová flexibilita, schopnosť zvládať stresové situácie.
Požadujeme čistý register trestov, potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti na prácu v noci a zdravotný preukaz.

Prevádzkovanie kasín.