Pridať inzerát

Pracovník controllingu

CBG MR, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava II, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac+ platové ohodnotenie podľa skúsenosti a praxe
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spolupráca pri strategickom plánovaní a rozpočtovaní finančných výsledkov spoločnosti,
• pravidelné vykazovanie finančných výsledkov za jednotlivé oddelenia,
• reportovanie finančných výsledkov vedeniu spoločnosti,
• spracovávanie ad hoc reportov a príprava finančných analýz,
• participácia na procesoch súvisiacich so zostavovaním závierok a konsolidácií,
• aktívna komunikácia s oddeleniami ostatných spoločností v skupine,
• kontrola nákladov spoločnosti, príprava prognóz a analýz výdavkov,
• analýza odchýlok a návrhy na prijatie vhodných manažérskych rozhodnutí,
• tvorba, metodické riadenie a plánovanie controllingových a cash-flow reportov, procesov,
• účasť na rôznych projektoch v oblasti financií a biznis

Práca v stabilnej spoločnosti.

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite svoj životopis na doleuvedenú mailovú adresu. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať za účelom osobného pohovoru. Doručením svojich materiálov dávate našej spoločnosti súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov. Vaše údaje budeme spracovávať po dobu 3 mesiacov a následne budú zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Chorvátsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Srbský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Komunikatívnosť, dôslednosť, samostatnosť, spoľahlivosť, časová flexibilita, ochota učiť sa nové veci. Ovládanie programu Navision výhodou. Prax vítaná, môže byť aj absolvent bez praxe. Čistý register trestov. Stredoškolské, príp. vysokoškolské vzdelanie.
Prax nie je podmienkou, ale výhodou.
Srbský a chorvátsky jazyk - výhodou.

Prevádzkovanie kasín.

Adresa spoločnosti

Stará Prievozská 2
821 09 Bratislava