Pridať inzerát

Hladáme zohraté partie fasádnikov

CB agency, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Belgicko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 500 - 5 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: jul-august 2022
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na práce v Belgicku prijmeme zohraté partie fasádnikov.
Požiadavky: živnost,rucné náradie,auto,PRAX jeden z partie musí ovládat ANJ jazyk, LEN seriózne! Nastup ihned. Ubytovanie zabezpečujeme a hradíme.
Práca: práca na úkol: 25-30 eur/m2 = EPS izolácia,sietka, 2x lep a finish. Všetko ostatné je pripravené a materiál dovezený na mieste. Viac info pri osobnom pohovore. Zateplujú sa domy a menšie bytovky cca od 200 do 1000m2. Pracuje sa iba pre A-čkove firmy.
Fakturácia vždy na konci mesiaca, 30/30. Záloha možná po odpracovaní a schválení časti stavby stavbyvedúcim.
Ponúkame serióznu a stabilnú prácu v prípade spokojnosti, normálne sa pracuje po celý rok na turnusy podla dohody.
Materiál pre zatepľovanie je EPS-polystyrén. Sme firma CB-agency s.r.o., ktorá funguje v Belgicku 11 rokov. Pracujeme iba s A-čkovými overenými firmami poisťovňou
Allianz-Euler Hermes /poistenie pohľadávok/. Vždy sa staviame k situáciam seriózne a konštruktívne, pracujeme s množstvom rôznych subdodávateľov, pre ktorých je našou prioritou spokojnosť a dlhodobá spolupráca.

Pre prácu vyžadujeme:
-živnosť
-PRAX
-vodičský preukaz typu B
-ANGLIČTINA KOMUNIKATÍVNE
-organizácia a zadelenie prác
-len dlhodobá spolupráca

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

murar

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Sme stavebno - konštrukčná firma a personálna agentúra pôsobiaca na Slovensku i v zahraničí.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov