Pridať inzerát

Ponuka montážnych prác, Belgicko 17-20 e/hod

CB agency, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Belgicko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 - 4 100 EUR/mesiacmzda sa odvíja od odpracovaných hodín.
  • Termín nástupu: august, september 2021
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na práce do Belgicka príjmeme len skúsených montérov/tesárov. Preferujeme ucelené partie/firmu, ale aj šikovných JEDNOTLIVCOV. V práci je možnosť kariérneho rastu po preukázaní kvality prác a vedenia ľudí. Chceli by sme doplniť vedúcich pracovníkov (Majstrov) pre vytváranie viacero partií. Montujú a spájajú sa železobetónové, drevenné prefabrikáty podľa priložených výkresov.
Podmienky:
-A1 (živnostník/s.r.o.)
-skúsenosti/referencie
-čítanie výkresov
-anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (stačí jeden,teamleader)
Ponúkame a zabezpečujeme:
-ubytovanie,cestovné náklady,náradie,auto
-celoročnú prácu pre renomovanú firmu a seriózne jednanie
-nástupný plat 18,-eur až - 21,-eur/hodina (podľa skúseností)
-nástup do práce August, September 2021

Ubytovanie a cesta je nami hradené v plnej výške.Náradie je zabespečené. Možnosť vysokého zárobku. Práca na dlhodobý kontrakt.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

práca s drevom, prefabrikátmi, montér, tesár, zámočník

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pracovitosť, zodpovednosť, chuť učiť sa, fyzická zdatnosť. Anglický jazyk výhodou.

Sme stavebno - konštrukčná firma a personálna agentúra pôsobiaca na Slovensku i v zahraničí.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Centrum 1746/265
017 01 Považská Bystrica