Pridať inzerát

Office manager/asistentka

CASTE SK a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jazerná 1, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacUvedený nástupný plat.
  • Termín nástupu: 01.11.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa skladu: príjem a výdaj tovaru, fakturácia
Evidencia došlých faktúr Omega, + vnútorný evidenčný systém
Objednávka výroby tovaru od dodávateľov, PL, RU, IT
Odoslané objednávky na tovar a prepravu tovaru, vystavovanie CMR, a sprievodných dokumentov
Komunikácia s obchodnými partnermi a externými sprostredkovateľmi
Intrastat, recyklačný fond

Individuálny bonusový systém
Team building 2x ročne

Prosíme životopis spolu s motivačným listom v slovenskom jazyku zaslať na uvedenú adresu. Prosíme uchádzačov, aby nám zasielali ponuky, ktoré spĺňajú požiadavku jazykov a držiteľa VP.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2021 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

KROS Omega - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Vítaná znalosť maďarského jazyka
- Ovládanie programu Omega v rozsahu vedenia
skladovej evidencie a evidencie faktúr
- Príjemné vystupovanie
- Komunikatívnosť
- Flexibilita
- Schopnosť samostatne iniciatívne pristupovať k
zvereným úlohám, resp. náplni práce a riešení
problémov

CASTE SK a. s., Jazerná 1, 040 12 Košice, veľkoobchod s nápojmi
Spoločnosť má vlastnú značku energetických nápojov a v portfóliu nápojov obchoduje
s pivom, vínom, vyhradenými značkami alkoholu a nealkoholickými nápojmi na báza Aloe vera.

Adresa spoločnosti

Jazerná 1
040 12 Košice - mestská časť Nad jazerom